Úvod Aktuality Seniori pozor! Nestaňte sa obeťami podvodníkov a zlodejov

Seniori pozor! Nestaňte sa obeťami podvodníkov a zlodejov

REKLAMA

Polícia upozorňuje najmä obyvateľov obcí v okolí Trnavy, aby boli opatrní. Polícia opäť zaevidovala prípad, keď sa muž vydával za pracovníka elektrární a žiadal vyplatiť 120 eurový nedoplatok 네이버 야구 다운로드. 91-ročnú pani z Cífera pripravil o 9:00 ráno v dome o 1350 eur. Peniaze jej vytrhol z ruky a ušiel. Pravdepodobne išlo o 30-ročného muža s tmavými krátkymi vlasmi, vyššej, štíhlej postavy, ktorý mal na sebe mal oblečené tmavé sako Filezilla Hangul file. Do obce prišiel na menšom aute pravdepodobne s dunajskostredskými evidenčnými číslami. Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre zločin krádeže závažnejším spôsobom konania 오렌지캬라멜 다운로드. V zmysle zákona hrozí mužovi za krádež trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov. Ak ste muža zazreli, akékoľvek informácie môžete poskytnúť na čísle 158 안드로이드 유튜브 영상 다운로드.

Polícia aj v súvislosti s týmto prípadom apeluje najmä na rodiny a príbuzných, aby nezabudli na svojich najbližších, starších členov rodiny, ktorí bývajú nie zriedka osamote a pohovorili s nimi o týchto prípadoch mms address. Okradnutý človek prichádza neraz nielen o celoživotné úspory a ale aj o pocit bezpečia vo vlastnom dome. Starším občanom odporúčame, aby nevpúšťali cudzie osoby do svojho obydlia a stretnutie dohodli na iný termín 공인중개사 모의고사 다운로드. Tým získajú priestor, aby si informácie mohli overiť a na stretnutie prizvali príbuzného alebo aj dobrého suseda. Ak má ktokoľvek podozrenie, že môže ísť o podvodníkov, neotvárajte a ihneď kontaktuje políciu na čísle 158 pcsx2 0.9.5 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Trestná činnosť na senioroch je páchaná s vedomím, že ide o starších ľudí, o generáciu, ktorá je bezbranná pre svoju dôverčivosť, dobrosrdečnosť, ochotu pomôcť a v neposlednom rade ide osoby nie zriedka aj so zhoršeným zdravotným stavom a vyšším vekom Cat gamesed. Všetky potrebné informácie pre Vášho blízkeho nájdete na stránke http://www.minv.sk/?seniori 이클립스 메이븐 다운로드.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív-

REKLAMA