Úvod Aktuality ON Semiconductor otvoril zmodernizované výskumné centrum

ON Semiconductor otvoril zmodernizované výskumné centrum

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločnosť ON Semiconductor otvorila v utorok 10. októbra v Bratislave nové zmodernizované vývojové centrum, ktoré nájdete v budove Twin City C name mp3. Venovať sa bude výskumu v oblasti automobilového priemyslu a navrhovaniu čipov. Zamestnávať bude najmä absolventov Slovenskej technickej univerzity a Žilinskej univerzity v Žiline, ako aj ďalších vysokých škôl v regióne, pričom uplatenie nájdu šikovní, nápadití a vysoko kvalifikovaní pracovníci Pdf immediately. Spoločnosť otvorením centra potvrdila svoje odhodlanie podporovať vývoj technológií a snahu venovať sa návrhom i testovaniu ďalších generácií integrovaných obvodov v oblasti riadenia napájania 케이벤치 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Spoločnosť ON Semiconductor je lídrom na svetovom trhu polovodičových súčiastok, pričom na Slovensku pôsobí od roku 1999 a zamestnáva viac ako 300 zamestnancov 공사 지명원 다운로드. V Piešťanoch sa venuje najmä špecializovaným činnostiam, ku ktorým patria služby zákazníkom v Európe, Ázii a Amerike, technická podpora, IT služby, rozvoj softvéru, implementácia a údržba IT riešení, zabezpečenie kvality a finančné služby mall solution. Súčiastky vyrobené spoločnosťou môžete nájsť v spotrebičoch v takmer každej domácnosti, nachádzajú sa napríklad vo výpočtovej technike, v telefónoch, automobiloch, ale dostali sa aj do vesmíru 민나노 일본어 다운로드.

“Už mnoho rokov bratislavský tím dokazuje, že je podstatnou súčasťou automobilového biznisu našej spoločnosti when connected to php. Poskytuje neoceniteľné vedomosti, jedinečné schopnosti a duševné vlastníctvo, ktoré nám pomáha odlíšiť sa od konkurencie. Správny výber umiestnenia vývojového centra nám umožňuje využívať vysokú odbornosť a dlhodobú tradíciu automobilového odvetvia v tomto regióne 윈도우 10 정품인증 다운로드. S touto ďalšou investíciou bude mať nové centrum kľúčovú úlohu pri budovaní a neustálom rozširovaní nášho portfólia,“ hovorí Keith Jackson, CEO a prezident ON Semiconductor swords and magic.

Spoločnosť investovala v Bratislave pred 17 rokmi, kedy začala spolupracovať so Slovenskou technickou univerzitou v oblasti výskumu stone feast music. Pôvodne malé výskumné a vývojové centrum na pôde univerzity rýchlo rástlo a v roku 2006 sa muselo presťahovať do nových priestorov. Postupom času ani tieto priestory nestačili a v súčasnej dobe zamestnáva 45 ľudí. Inžinieri v bratislavskom vývojovom centre navrhujú špičkové produkty s mnohými funkciami, ktoré sa využívajú v hnacích jednotkách elektrických vozidiel, hybridných automobiloch a automobiloch s konvenčným spaľovacím motorom s cieľom zvýšiť bezpečnosť a znížiť spotrebu energie. Integrované obvody vyvinuté v tomto centre tiež nachádzajú uplatnenie v mnohých automobilových aplikáciách, ktoré zvyšujú komfort posádky alebo umocňujú zážitok z vedenia vozidla.

Firma patrí k preferovaným partnerom pre energeticky inovatívne riešenia a zároveň kladie dôraz na životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť. Aktuálne hľadá nové talenty, ktoré dokážu prichádzať s novými nápadmi v oblasti polovodičov a napomáhať k znižovaniu spotreby energie.
-lt/Zdroj: ON Semiconductor/Foto ht-

REKLAMA