Úvod Aktuality Šarkany sa na nebo dostávali len ťažko, zábavu to však ľuďom nepokazilo

Šarkany sa na nebo dostávali len ťažko, zábavu to však ľuďom nepokazilo

REKLAMA

Červená veža patrila v nedeľu 2. októbra už deviatej Šarkaniáde a medzi milovníkmi lietajúcich drakov bolo množstvo detí a dospelých Pokemon Ruby. Poveternostné podmienky nad bananským lesoparkom neboli vôbec ideálne, pretože namiesto poriadneho vetra pofukoval chvíľami len mierny vánok Need for Speed Edge. Návštevníkom podujatia, ktorých sa zišlo viac ako päťdesiat, to však príliš neprekážalo a víkendové podujatie si poriadne užili.

1 (29)

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Niekoľkým vytrvalcom sa ich doma vyrobených, kúpených či zapožičaných šarkanov nakoniec podarilo dostať do vzduchu, ale väčšinou končili po pár sekundách opäť na zemi. Atmosféru šarkaniády si môžete pozrieť v našej fotogalérii 칠협오의 다운로드. Kvôli slabému vetru šarkany síce nezaplnili nebo, no k videniu boli klasické kosoštvorcové šarkany, ale aj slnko, medvedík, vták či motýľ i komplikovanejšie tvary Download Crackapp. Organizátori z občianskeho združenia Kvas pripravili pre návštevníkov opekačku a vychutnať si mohli aj iné jedlo a nápoje.

1 (40)

Okrem toho sa deti zabavili počas opekačky, „hier bez vetra“ pri chytaní dračích chvostov, ale aj pri vyhlasovaní najkrajšieho a najškaredšieho šarkana yixin 다운로드. Úplne najkrajším doma vyrobeným drakom nakoniec bolo na základe rozhodnutia poroty vyhlásené slniečko, ktorého majiteľka získala označenie na putovnom pohári, naopak najškaredším drakom a zavárané uhorky si odniesol „sáčkošarkan“ 키위디스크 맥 다운로드.

1 (64)

1 (65)

vv/lt

REKLAMA