Connect with us

Aktuality

Samospráva zrušila verejné obstarávanie na projekt plavárne. Vyhlási ďalšie

Published

on

Reklama
Reklama

Mesto Piešťany spustilo koncom októbra verejné obstarávanie  na  vypracovanie projektovej dokumentácie pre vydanie rozhodnutia o umiestnení stavby a projektovej dokumentácie pre vydanie stavebného povolenia zámeru Plavecká hala v Piešťanoch. Aktuálne súťaž zrušilo, keďže sa do nej prihlásil len jeden záujemca.

Piešťanská samospráva má za roky príprav realizácie krytej plavárne  viacero projektových dokumentácií. V týchto dňoch mala vyberať dodávateľa ďalšej, spracovanej podľa architektonickej štúdie Ing. arch. Jaroslava Ševčíka z českej spoločnosti Centroprojekt. Štúdiu vlani obstaralo OZ Bazén Piešťany a podľa slov jeho predstaviteľa Pavla Škodného, ide o návrh, ktorý spĺňa požiadavky všetkých športovcov. Navrhnutý je 25 metrový osemdráhový bazén s hĺbkou 1,8 metra a  súčasťou má byť tiež menší výukový plavecký bazén.

Radnica však aktuálnu súťaž zrušila a bude vyhlasovať ďalšiu. Podľa informácií zverejnených na vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie bola predložená len jedna ponuka. Zadávanie zákazky bude predmetom opätovného uverejnenia.

-red- Vizualizácia: Cetroprojekt

Reklama

Populárne články