Úvod Aktuality Samospráva zrušila verejné obstarávanie na projekt plavárne. Vyhlási ďalšie

Samospráva zrušila verejné obstarávanie na projekt plavárne. Vyhlási ďalšie

REKLAMA

Mesto Piešťany spustilo koncom októbra verejné obstarávanie  na  vypracovanie projektovej dokumentácie pre vydanie rozhodnutia o umiestnení stavby a projektovej dokumentácie pre vydanie stavebného povolenia zámeru Plavecká hala v Piešťanoch Full House comics. Aktuálne súťaž zrušilo, keďže sa do nej prihlásil len jeden záujemca.

Piešťanská samospráva má za roky príprav realizácie krytej plavárne  viacero projektových dokumentácií 에디우스 9 다운로드. V týchto dňoch mala vyberať dodávateľa ďalšej, spracovanej podľa architektonickej štúdie Ing. arch. Jaroslava Ševčíka z českej spoločnosti Centroprojekt 미국에서 한국방송 다운로드. Štúdiu vlani obstaralo OZ Bazén Piešťany a podľa slov jeho predstaviteľa Pavla Škodného, ide o návrh, ktorý spĺňa požiadavky všetkých športovcov Sketch-Up Pro8. Navrhnutý je 25 metrový osemdráhový bazén s hĺbkou 1,8 metra a  súčasťou má byť tiež menší výukový plavecký bazén.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Radnica však aktuálnu súťaž zrušila a bude vyhlasovať ďalšiu 윈도우 라이브메일 2012 다운로드. Podľa informácií zverejnených na vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie bola predložená len jedna ponuka. Zadávanie zákazky bude predmetom opätovného uverejnenia.

-red- Vizualizácia: Cetroprojekt

REKLAMA