Úvod Aktuality Rómovia včera opustili Pažitský parčík, na facebooku zverejnili videá z „liečenia“

Rómovia včera opustili Pažitský parčík, na facebooku zverejnili videá z „liečenia“

REKLAMA

V stredu 18. júla Rómovia čakajúci na prítomnosť zázračného „liečiteľa“ opustili Pažitský parčík. Dôvodom bola podľa dostupných informácií neprítomnosť muža, ktorý mal Rómov uzdravovať, ale aj dážď, ktorý prišiel Seongnam City Health Center. Portál tvnoviny.sk informoval, že „liečiteľom“ je Piešťanec Maroš Píša ghost32. Na facebooku, už koluje viacero jeho fotografií z uzdravovania i videá.

V stredu večer zostali v parčíku len stoličky a odpad.

Hovorkyňa Mesta Piešťany Eva Bereczová na webovej stránke Mesta Piešťany informovala v stredu popoludní: „Lokalitu už opustili takmer všetci Rómovia movie inception. Tí, ktorí sa na mieste ešte zdržiavali vyfasovali vrecia a lokalitu postupne čistia.“ Podľa náčelníka mestskej polície Marcela Mihalika každá senzácia trvá len tri dni, v Piešťanoch to bolo šesť drama good guy. Má informácie, že Rómovia „liečiteľa“ odviezli v utorok do Drahoviec, v stredu mal byť v Hurbanove.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi

Na facebooku sa objavilo postupne viacero videí v komunite Rómov, ktoré ukazujú ako „liečenie“ mužom, ktorému sa mala zjaviť Panna Mária, prebiehalo Flash download. Majú desaťtisíce videní a stovky zdieľaní, kde sa niektorí vyjadrujú na adresu liečiteľa negatívne. 

Niektorým ľuďom piešťanský „liečiteľ“ pripomína ruského mystika Grigorija Jefimoviča Rasputina, ktorý mal veľký vplyv na posledných ruských vládcov z dynastie Romanovcov.  Mýty, ktoré obklopujú celý Rasputinov život naznačujú, že údajne prejavoval nadprirodzené schopnosti už v detstve.  „Približne vo veku osemnástich rokov strávil tri mesiace vo Verchoturskom kláštore, pravdepodobne ako pokánie za krádež orange for oracle 6.0 다운로드. Jeho život v kláštore a videnie Panny Márie po odchode z kláštora, viedli k jeho obráteniu a životu pútnika. Mal pravdepodobne nadpriemernú sexuálnu žiadostivosť a tak už v ranej mladosti mal povesť darebáka, záletníka a opilca 포미닛 싫어 다운로드. Napriek tomu k nemu boli ľudia zhovievaví. Možno pre jeho ťažké detstvo, pretože matka umrela tiež skoro a žil len s otcom alkoholikom. Pitia a voľného sexuálneho života sa nevzdal nikdy, ani po jeho obrátení, keď sa veľa modlil a putoval po sibírských kláštoroch Kara Honey Download. Bol považovaný za liečiteľa, proroka, svätca. Tvrdil, že je nutné hrešiť, aby bolo možné sa kajať,“ hovorí o Rasputinovi záznam na Wikipedii Man Running the Chart. Napokon bol na niekoľký pokus zavraždený.

Piešťanský „liečiteľ“ pôsobil v minulosti ako vysokoškolský pedagóg na Materiálovo technologickej fakulte STU v Trnave Justice League. Mediálne sa zviditeľnil v roku 2011, keď už ako bývalý  zamestnanec MfF podal žiadosť o preverenie plagiátorstva vedeckej monografie Introduction to scientific work and its methodology (Úvod do vedeckej práce a jej metodológie), ktorú podľa neho odpísali jej autori Roman Hrmo a Katarína Krpálková-Krelová  z viacerých webstránok bez toho, aby uviedli zdroj. Ďalšie časti mali preložiť do angličtiny z už existujúcich slovenských publikácií a porušiť mali aj jeho autorské právo. Informoval o tom portál trnavskyhlas.sk.

-th- Zdroj: tvnoviny.sk, trnavskyhlas.sk, wikipedia.org Foto: -th-, wikipedia.org

REKLAMA