Úvod Aktuality Rómovia sú v Pažickom parčíku už tretí deň. Čo je dôvodom?

Rómovia sú v Pažickom parčíku už tretí deň. Čo je dôvodom?

REKLAMA

V Pažickom parčíku pri na spojnici Hoštákov a Sasinkovej ulice sa od štvrtka zhromažďújú desiatky až stovky Rómov. Podľa vyjadrenia obyvateľov z lokality ich bolo najviac vo štvrtok 아크로니스 트루이미지 2014 다운로드. Informácie, prečo sa Rómovia stretli v Piešťanoch, sa rôznia – od zázračného uzdravenia a prítomnosti liečiteľa až po pytačky a voľbu vajdu. 

Rómovia už tretí deň postávajú, či posedávajú v parčíku na lavičkách a prinesených stoličkách a rozprávajú sa bad guy. V okolí parkujú desiatky áut s poznávacími značkami zo Slovenska i Anglicka.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Ľudia sa pýtajú čo sa deje. Odvážnejší sa pristavia a debatujú 일루전 다운로드. Pani zosadá z bicykla a púšťa sa do diskusie s mladou účastníčkou stretnutia. Tá presvedčivo rozpráva o tom, ako je tu liečiteľ, ktorý už viacerým pomohol, avšak bol už veľmi vyčerpaný, potom čo postavil na nohy človeka, čo nikdy nechodil 콘에어 다운로드. Vraj odišiel oddýchnuť. Ľudia, čo tu zostali, na neho vraj čakajú a chcú tiež uzdravenie príbuzných. Pani sa usmeje a pýta sa, kedy sa vráti, že by sa aj ona dala vyliečiť 트윈폴리오 다운로드. „Musím ich pochváliť, sledujem ich od štvrtka a na to koľko ich tu bolo vôbec nie sú hluční, rovnako neporiadok po nich nie je veľký,“ hovorí 슈퍼버니맨 pc 무료 다운로드.

Verzií prečo sa Rómovia v Piešťanoch zišli, rozprávajú sami viacero a ďalšie sa šíria medzi obyvateľmi. Definitívu dáva jeden z miestnych predstaviteľov 카티아 도면 다운로드. „Stretli sme sa, aby sme sa dohodli na voľbe vajdu aj svadbách,“ vysvetľuje. Podľa jeho slov zvolili miesto v parčíku, pretože na taký počet ľudí ako očakávajú, nie sú v Piešťanoch sály a taktiež, že majitelia nie sú nadšení, ak by sa u nich mali stretnúť Rómovia 가디언즈 오브 갤럭시 2 자막 다운로드.

Text a foto: -th-

 

REKLAMA