Úvod Aktuality Rodiny podporili potravinovými balíčkami k Vianociam

Rodiny podporili potravinovými balíčkami k Vianociam

REKLAMA

Členovia piešťanského Rotary Clubu opäť pred Vianocami obdarúvali a pomohli rodinám, ktoré to potrebujú, potravinovými balíčkami 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Desať rodín z Piešťan tak mohlo mať jednoduchšiu prípravu na Vianoce, napriek ťažšej situácii, v ktorej sa nachádzajú.

Cestoviny, olej, ryža, šošovica, mäso, klobása, ovocie i cukrovinky pre deti obsahovali balíčky, ktoré tento rok dostali piešťanské rodiny Download Buzz Thorns. „Nastal čas vianočný a ľudia majú k sebe akosi bližšie. Tak ako každý rok Rotary Club navštívil Mestský úrad Piešťany odbor sociálny a požiadal o zoznam spoluobčanov, ktorí z pohľadu tejto nezávislej inštitúcie najviac potrebujú pomôcť toe-ik. Veríme, že náš dar prispeje k príjemnejšej vianočnej atmosfére v rodinách odkázaných momentálne na pomoc a budú môcť na chvíľu zabudnúť na každodenné problémy,“ vysvetľuje Karol Ambra, sekretár klubu good day.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Balíčky si rodiny prebrali v stredu 20. decembra na mestskom úrade z rúk predstaviteľov Rotary Clubu a za prítomnosti viceprimátora Mesta Piešťany. 

-red- Foto: RK

REKLAMA