Úvod Aktuality Riaditeľom kancelárie primátora Hlohovca sa stal bývalý právnik mesta

Riaditeľom kancelárie primátora Hlohovca sa stal bývalý právnik mesta

REKLAMA
Knebl

Novým riaditeľom kancelárie primátora Hlohovca sa stal od 1. júla 2015 Tomáš Borovský ako najúspešnejší uchádzač vo výberovom konaní 윈도우 디스크 이미지 다운로드. Ide o novovytvorenú pracovnú pozíciu, ktorá vznikla po zmene organizačnej štruktúry na Mestskom úrade v Hlohovci.

Posledné štyri roky bol T next Girl Age Screensaver. Borovský vedúcim právneho referátu na Mestskom úrade v Piešťanoch. Právo študoval na Univerzite Komenského v Bratislave, magisterské štúdium ukončil na Trnavskej Univerzite v Trnave Internet Explorer 8.0. Z piešťanského úradu odišiel na vlastnú žiadosť.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

 

Náplňou práce nového riaditeľa je, okrem iného, riadiť kanceláriu primátora a spolupracovať na príprave koncepčných materiálov v oblasti rozvoja mesta a podkladov pre rokovanie orgánov mesta Dokuro apk. Bude tiež zabezpečovať právne poradenstvo pre prácu primátora a usmerňovať výkon zamestnancov v oblasti právneho zabezpečenia činnosti úradu 사뿐사뿐 mp3 다운로드. Rovnako bude kontrolovať činnosť a hospodárenie obchodných spoločností s majetkovou účasťou mesta.

 

Zdroj: TS Mesta Hlohovec

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba