Úvod Aktuality Riaditeľka nemocnice podala trestné oznámenie

Riaditeľka nemocnice podala trestné oznámenie

REKLAMA
Esesko

Podľa Márie Domčekovej je potrebné preveriť aj proces verejného obstarávania tomografu v roku 2012. Preto podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa a podnikne ďalšie kroky na očistenie mena Nemocnice Alexandra Wintera aj na ochranu svojej cti a povesti php 엑셀 다운로드.

domcekova1

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Medzi zamestnancami nemocnice v týchto dňoch koluje petícia za odvolanie súčasnej riaditeľky Márie Domčekovej Hidden Figures. Právo urobiť to majú členovia správnej rady, ktorí sa opäť stretnú budúci týždeň. Štyria zástupcovia ministerstva zdravotníctva a dvaja zástupcovia zamestnancov by na tomto stretnutí mali rozhodnúť o nástupcovi Renáty Zmajkovičovej na poste šéfky dozornej rady ezphoto3 vp 다운로드.

Lekár Alan Suchánek a sestra Magdaléna Kovačovičová upozorňujú, že zloženie správnej rady nie je v súlade so zákonom a argumentujú rozhodnutím Krajského súdu v Trnave vo veci skončenia pracovného pomeru s bývalým riaditeľom aac 코덱. Mária Domčeková aj ministerstvo si myslia opak. „Sú vymenovaní riadne a podľa zákona,“ uviedla hovorkyňa rezortu zdravotníctva Zuzana Čižmáriková 디알도스 다운로드.

Verejným obstarávaním v piešťanskej nemocnici sa už zaoberá prokuratúra aj kontrolné úrady. Mária Domčeková dnes z podozrivého zásahu do obstarávania z roku 2012 obvinila bývalého riaditeľa Roberta Mamrillu aj doktora Alana Suchánka, ktorý bol členom komisie na otváranie a vyhodnocovanie ponúk ldplayer. Komisia chcela uchádzača s najvyššou cenou z obstarávania vylúčiť, ale po zásahu vtedajšieho šéfa nemocnice to neurobila.

Preto v roku 2012 vyhrala najdrahšia ponuka, v ktorej víťaz podľa Márie Domčekovej uvádzal klamlivé údaje 피닉스 다운로드. Ostatní uchádzači sa však na Úrad pre verejné obstarávanie neobrátili.

Nákupu tomografu potom zabránila správna rada, v ktorej mala štyroch zástupcov vtedajšia ministerka Zuzana Zvolenská 마이크로소프트 공식 다운로드. Podľa súčasnej riaditeľky to spravila aj na základe odporúčania dozornej rady, ktorej ešte nepredsedala Renáta Zmajkovičová.

„Po zistení týchto skutočností, som ako riaditeľka nemocnice podala trestné oznámenie v tejto veci a pripravujem tiež príslušné opatrenia pre očistenie mena nemocnice, ako aj na ochranu mojej cti a povesti qlab 다운로드. Vzhľadom k uvedenému je otázne, či skutočným dôvodom spochybňovania verejného obstarávania v roku 2014 MUDr. Suchánkom, bola záchrana finančných prostriedkov nemocnice, alebo iné záujmy,“ uzavrela Mária Domčeková 오늘은 가지마 다운로드.

Celé jej stanovisko nájdete na tejto adrese.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA