Úvod Aktuality Rekonštrukcia Ulice Andreja Hlinku sa začne v pondelok, harmonogram prác je už...

Rekonštrukcia Ulice Andreja Hlinku sa začne v pondelok, harmonogram prác je už známy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na mimoriadnom zastupiteľstve 16. marca sa preberala aj rekonštrukcia Ulice Andreja Hlinku. Poslanci sa zaujímali, kedy bude zverejnený harmonogram prác, ktoré radnica sľúbila zverejniť týždeň pred začiatkom python selenium files. Peter Mihálik z oddelenia majetku mesta informoval, že ho zverejnili na webovej stránke mesta včera 불독맨션 다운로드. Rekonštrukciu za viac ako 207-tisíc eur zrealizuje spoločnosť Skanska SK. Práce sa rozbehnú začiatkom budúceho týždňa. V prípade priaznivého počasia by sa podľa harmonogramu mali prví motoristi po zrekonštruovanej vozovke previezť v polovici mája Summer to Kikujiro.

IMG_8606S rekonštrukciou frekventovanej ulice sa podľa primátora mesta Miloša Tamajku začne v prípade vhodného počasia v pondelok 20 이지툰 다운로드. marca (v harmonograme sa však uvádza nasledujúci deň, pozn. red.). Mestská polícia začne usmerňovať vozidlá už v nedeľu večer. V týchto dňoch by mali mať obyvatelia dotknutej ulice v schránkach leták s informáciou o nutnosti preparkovať svoje vozidlo 한글과컴퓨터 사전 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

2017-03-16_1832532017-03-16_183411

Rekonštrukčné práce budú pozostávať z vyfrézovania štyroch jazdných pruhov na Ulici Andreja Hlinku (dva v oboch smeroch) a dvoch jazdných pruhov na Železničnej ulici (v úseku od Ulice Andreja Hlinku po Staničnú) Download Buzz Thorns. Primátor doplnil, že po vyfrézovaní pruhov v oboch smeroch bude jeden smer uzavretý a v druhom bude premávka jazdiť obojsmerne. Nasledovať má odstránenie konštrukcií, akými sú obrubníky a krajníky, vybudovanie kanalizačných prípojok, osadenie obrubníkov a dlažby na chodníkoch, napojenie na existujúce komunikácie v križovatkách, nanesenie spojovacieho prípravku a samotného asfaltu a napokon realizácia vodorovného dopravného značenia toe-ik.

-vv; foto: archív; harmonogram: Mesto Piešťany

REKLAMA