Úvod Aktuality Rekonštrukcia Sládkovičovej sa naplno rozbehla, prvý úsek je neprejazdný

Rekonštrukcia Sládkovičovej sa naplno rozbehla, prvý úsek je neprejazdný

4
ZDIELAŤ
REKLAMA

Sládkovičova ulica je sčasti uzavretá, vo štvrtok 20. apríla sa totiž rozbehli rozsiahle rekonštrukčné práce realizované spoločnosťou EUROVIA SK. Podľa harmonogramu zverejnenom na stránke Mesta Piešťany, začali štvrtou etapou, teda úsekom spájajúcim ulice Teplická, Hollého a Meštianska v blízkosti Vojenského kúpeľného ústavu. Celkovo by mala rekonštrukcia, ktorá zahŕňa opravu vozovky, chodníkov, výmenu osvetlenia a revitalizáciu zelene v celej dĺžke ulice trvať do 7. augusta. Počas realizácie jednotlivých etáp budú konkrétne časti Sládkovičovej ulice úplne neprejazdné.

REKLAMA
ON Semi 2
ON Semi3
ON Semi 1

„Z dôvodu komplexnej rekonštrukcie bude rekonštrukcia komunikácie Sládkovičova  po jednotlivých etapách realizovaná za úplnej uzávierky pre motorovú dopravu. Do uzavretého úseku bude počas trvania uzávierky zabezpečený vjazd vozidiel rýchlej zdravotnej služby, hasičských vozidiel, vozidiel policajného zboru, vjazd zásobovacích vozidiel prevádzok situovaných v danej lokalite a vozidiel obyvateľov danej lokality.  Obchádzkové trasy budú vyznačené dočasným dopravným značením,“ informuje na svojom webe Mestský úrad Piešťany.

IV. etapa projektu s názvom Regenerácia sídla Centrálna mestská zóna Sládkovičova ul. Piešťany prebieha v úseku od križovatky Sládkovičova – Teplická po križovatku Sládkovičova – Hollého a ukončená by mala byť do 17. mája. Približne mesiac budú prebiehať aj rekonštrukcia nadväzne v časti Sládkovičovej ulice po Chalupkovu a v etape od Hodžovej po Záhradnú ulicu. Práce budú zavŕšené v úseku medzi ulicami Dominika Tatarku a Školská.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany/Foto: lt-

REKLAMA

4 KOMENTÁRE/OV

  1. V tych znackach mali den pred zacatim prac strasny bordel, nepochopitelna je aj znacka pri predajni signal…

  2. Pane Boze, to zas dostali nejaki suflikanti, jako ti co dostali predvlani most?? CO tam chcu pre boha robit do augusta??? Ved je len april. A.Hlinku je z polovice hotova po dvoch tyzdnoch…

  3. Azamat: Trpka ironia…

    Mimochodom, ked sa opravoval Krajinsky most, bol tu akurat v kupeloch jeden znamy zo zahranicia (cely zivot bol stavbarom ciest, dnes na dochodku). Ked bol po cely jeho pobyt most uzavrety, vyjadril udiv a spytal sa ma na rozsah prac. Posluzil som mu prekladom oficialneho dokumentu. Drapol sa za hlavu a skonstatoval nieco na temu „Toto by sme u nas dali za tyzden a Japonci, ako ich poznam by to dali za vikend“…

NAPÍSAŤ KOMENTÁR