Úvod Aktuality Rastislavova ulica prejde rekonštrukciou, po nej má byť jednosmerkou

Rastislavova ulica prejde rekonštrukciou, po nej má byť jednosmerkou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Rastislavova ulica spájajúca zrekonštruovanú Teplickú a Sládkovičovu ulicu, ktorá je roky v zlom stave, sa dostala do tohtoročného plánu rekonštrukcií komunikácií realizovaných Mestom Piešťany 울티마온라인 다운로드. Aktuálne sa spracúva projektová dokumentácia, ktorú pripomienkovala odborná komisia mestského zastupiteľstva. Ulica má byť po rekonštrukcii jednosmerkou, nie sú na nej plánované žiadne vyznačené parkovacie miesta ani výsadba zelene a má na nej byť protismerný jazdný pás pre cyklistov Rune's Children.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Stav povrchu Rastislavovej ulice je roky veľmi zlý 민물장어의 꿈 다운로드. Úzku ulicu využívajú momentálne množstvá vozidiel na parkovanie, takže prejazd po nej je značne komplikovaný, napriek tomu, že v súčasnosti je zo strany Teplickej ulice zákaz zastavenia Tomb Raider.

Podľa návrhu projektu rekonštrukcie, ktorý sa dostal v polovici apríla na rokovanie Komisie pre výstavbu a dopravu MsZ, má byť ulica po rekonštrukcii jednosmernou od Teplickej na Sládkovičovu 세븐나이츠 누적 다운로드. Cyklisti sa vďaka vyznačenému pruhu budú môcť pohybovať aj v opačnom smere. Cyklistický pruh má byť označený prostredníctvom gombíkov.

Miesta na parkovanie, ktoré by boli vyznačené či stavebne oddelené, nový projekt nerieši ms Office 2016. Ulica je podľa projektantov natoľko úzka, že by sa tam v zmysle noriem nezmestili. Parkovanie tak bude možné štandardne na pravom okraji vozovky One. Rastislavova ulica je momentálne bez zelene a stromov. Nerieši ich ani nový projekt predložený na rokovanie komisie.

Celé navrhnuté technické a dopravné riešenie nájdete na stránke Mesta Piešťany OneWord.

-th- Grafika: www.piestany.sk

REKLAMA