Úvod Aktuality Radnica zrušila zasadnutie Mestskej rady – z organizačných dôvodov

Radnica zrušila zasadnutie Mestskej rady – z organizačných dôvodov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V utorok 3. novembra mala zasadať Mestská rada. Jej členom dnes popoludní oznámili pracovníci radnice, že rokovanie je zrušené a nový termín by mal byť v utorok 10 윈도우7 pro 32비트 다운로드. novembra o 13:00. Podľa vyjadrenia hovorkyne Evy Bereczovej bolo rokovanie Mestskej rady presunuté z organizačných dôvodov, ktoré detailnejšie nešpecifikovala 궁서체 다운로드.

mestský úrad_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Primátor odvolal minulý týždeň z funkcie prednostku mestského úradu Dášu Rehákovú, ktorá na úrade skončila pracovný pomer k poslednému októbrovému dňu 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드. Radnica zatiaľ neinformovala o jej nástupcovi, alebo nástupkyni. Televízia Piešťany zverejnila 1. novembra reportáž, podľa ktorej má byť novým prednostom Eduard Strapatý, ktorý zastával funkciu prednostu v minulosti v Brezovej pod Bradlom 삼국지 5 다운로드. Neoficiálne informácie z radnice hovoria, že nový prednosta už dnes absolvoval predstavovanie jednotlivým zamestnancom úradu.

Mestská rada, ktorá by sa teda po novom mala uskutočniť 10 Janiceed. novembra o 13:00 vo veľkej zasadačke MsÚ má na programe siedmeho riadneho zasadnutia napríklad návrh oddlženia letiska formou vkladu do akciovej spoločnosti, riešenie umiestnenia cyklotrasy Piešťany Vrbové, schválenie prekleňovacieho úveru na rekonštrukciu verejného osvetlenia, či analýzu možnosti odkúpenia pozemkov v Malej Vrbine a Heinole 이클립스 jad 다운로드. V pozvánke a v programe rokovania je tiež bod o dobrovoľnom príspevku do Rezortu Piešťany, ku ktorému však poslanci nedostali do dnes žiaden spracovaný materiál Soaon Odyssey Scale.

-lt-

 

REKLAMA