Connect with us

Aktuality

Radnica zrušila zasadnutie Mestskej rady – z organizačných dôvodov

Published

on

Reklama
Reklama

V utorok 3. novembra mala zasadať Mestská rada. Jej členom dnes popoludní oznámili pracovníci radnice, že rokovanie je zrušené a nový termín by mal byť v utorok 10. novembra o 13:00. Podľa vyjadrenia hovorkyne Evy Bereczovej bolo rokovanie Mestskej rady presunuté z organizačných dôvodov, ktoré detailnejšie nešpecifikovala.

mestský úrad_resize

Primátor odvolal minulý týždeň z funkcie prednostku mestského úradu Dášu Rehákovú, ktorá na úrade skončila pracovný pomer k poslednému októbrovému dňu. Radnica zatiaľ neinformovala o jej nástupcovi, alebo nástupkyni. Televízia Piešťany zverejnila 1. novembra reportáž, podľa ktorej má byť novým prednostom Eduard Strapatý, ktorý zastával funkciu prednostu v minulosti v Brezovej pod Bradlom. Neoficiálne informácie z radnice hovoria, že nový prednosta už dnes absolvoval predstavovanie jednotlivým zamestnancom úradu.

Mestská rada, ktorá by sa teda po novom mala uskutočniť 10. novembra o 13:00 vo veľkej zasadačke MsÚ má na programe siedmeho riadneho zasadnutia napríklad návrh oddlženia letiska formou vkladu do akciovej spoločnosti, riešenie umiestnenia cyklotrasy Piešťany Vrbové, schválenie prekleňovacieho úveru na rekonštrukciu verejného osvetlenia, či analýzu možnosti odkúpenia pozemkov v Malej Vrbine a Heinole. V pozvánke a v programe rokovania je tiež bod o dobrovoľnom príspevku do Rezortu Piešťany, ku ktorému však poslanci nedostali do dnes žiaden spracovaný materiál.

Reklama

-lt-

 

Populárne články