Úvod Aktuality Radnica zriadila na najbližší víkend tri odberné miesta

Radnica zriadila na najbližší víkend tri odberné miesta

REKLAMA
Skola Rakovice

Mesto Piešťany prpravilo odberné miesta pre záujemcov o bezplatné vyšetrenie na ochorenie covid-19. Budú v Kine Fontána (len s rezerváciou), Napoleonských kúpeľoch a v telocvični Základnej školy F Healthcare. E. Scherera.

Okres Piešťany patrí po celoslovenskom skríningu medzi lepšie regióny, testovanie sa tu preto počas najbližších dní konať nemusí Download the appointment. Ľudia si však môžu v kúpeľnom meste nechať spraviť bezplatné vyšetrenie na covid-19 počas pracovných dní (Napoleonské kúpele, hotel Granit) a teraz vďaka iniciatíve radnice mimoriadne aj počas najbližšieho víkendu 아이언맨 3 자막 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

„Mesto Piešťany v záujme čo najvýraznejšieho znižovania počtu ochorení na covid-19 pripravilo mobilné odberové miesta na testovanie obyvateľov aj počas nadchádzajúceho víkendu, v dňoch 30 hosts 파일 다운로드. a 31. januára 2021,“ uvádza na svojej web stránke radnica 3ds max 2015 다운로드.

Odberné miesta zriadené samosprávou budú v sobotu a nedeľu (30. a 31. januára) otvorené od 8.00 h do 20.00 h; s dvoma hodinovými prestávkami (od 11.00 – 12.00 h; 17.00 – 18.00 h).

KSC Fontána – vestibul kina – len na objednávky – https://services.bookio.com/mesto-piestany/widget

Slovenské liečebné kúpele Piešťany – Nepoleonské kúpele, Kúpeľný ostrov

Základná škola F. E. Scherera – telocvične

Zdroj: piestany.sk

REKLAMA