Úvod Aktuality Radnica pomôže ľuďom s covid-19 so zabezpečením potravín

Radnica pomôže ľuďom s covid-19 so zabezpečením potravín

REKLAMA

Ľudia s ochorením covid-19 nebudú môcť od pondelka 8. marca opustiť karanténu, aby si nakúpili nevyhnutné potraviny alebo drogériu Kung Fu Panda 3. Ak nemajú blízkych, ktorí by im s tým pomohli, môžu sa obrátiť na samosprávu na tel. čísle 0948 987 950.

Piešťanská radnica zareagovala na uznesenie vlády, ktorá vyzvala mestá a obce, aby prijali opatrenia na zabezpečenie základných životných potrieb pre odkázané osoby, ktoré sú pozitívne na ochorenie covid-19 Download the dart editor.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Ak ste občan mesta Piešťany pozitívne testovaný na ochorenie covid-19 a nemáte rodinu, priateľov alebo susedov, ktorí by vám mohli zabezpečiť nákup potravín, prípadne drogérie, môžete od pondelka 8 안드로이드 다중 다운로드. marca 2021 kontaktovať koordinátorku pomoci na tel. čísle 0948 987 950 v pracovných dňoch v čase od 8.00 hod do 10.00 h,“ oznámilo mesto Piešťany jackson.

Po poskytnutí osobných údajov (meno, priezvisko, adresa, tel. kontakt, dátum pozitívneho testu na koronavírus) koordinátorka záujemcu o pomoc oboznámi s postupom jej zabezpečovania movie company.

Text: Martin Palkovič Zdroj: piestany.sk Photo by Viki Mohamad on Unsplash

REKLAMA