Connect with us

Aktuality

Punkáči deťom sa schovali pod strechu

Published

on

Reklama

V sobotu 14. januára sa v Lodenica Muzik Pube uskutočnila zimná verzia festivalu Punkáči deťom. Štvrtý ročník letnej verzie, ktorý sa konal vlani, bol poznačený nepriazňou počasia. To pod strechou klubu nehrozilo.

[singlepic id=24407 w=420 h=380 float=left]Na jednodňovú zimnú verziu festivalu, ktorého výťažok je určený nadácii  Pomoc deťom v ohrození, organizátori pozvali 10 kapiel. Konkrétne vystúpili Inseminační stanice, Cenzúra, Zhoda náhod, Odpad, Karpina, Degradace, Kaktus, Zotrvačnosť a Grobiani. Hrať mala aj skupina Editor, ale napokon sa títo muzikanti ospravedlnili.

Reklama

Aktuálne je v plnom prúde tiež  príprava jubilejného piateho ročníka letného vydania akcie. Organizátori plánujú vystúpenie 55 kapiel a 6 sound systémov. V rámci zlepšovania kvality festivalu plánujú i niekoľko noviniek. Už nebudú 2 open-air pódia s rovnakými žánrami. Od tohoto roka bude jedno veľké open-air pódium, kde bude mix žánrov a druhé pódium bude kryté vo veľkokapacitnom stane, tu budú hrať čisto SKA-REGGAE kapely a soundsystémy. Pribudne aj talent stage, na ktorom dostanú možnosť ukázať sa mladé kapely, ktoré doteraz ešte nevystúpili na PUNKÁČI DEŤOM. Okrem hudby bude v areáli aj divadelný stan, filmový stan, fun zóna, čajovňa, stánok kde sa budú robiť číra a dredy, internetová kaviareň, stolný futbal a kopec ďalších spestrení.

POTVRDENÍ ÚČINKUJÚCI 2012:

Reklama

G.B.H. (UK), THE VARUKERS (UK), THE ANALOGS (PL), STAGE BOTTLES (D), GUITAR GANGSTERS (UK), MENACE (UK), NAČO NÁZOV, HOUBA, PUNK FLOID, ODPAD, SMOLA A HRUŠKY, DUKLA VOZOVNA, KARAVANA, HRANA, CHILLY PRASHOK, HASIACI PRÍSTROJ, N.V.Ú., ZHODA NÁHOD, FUERA FONDO, PRAGUE CONSPIRACY…

Pozrite si fotoreportáž Ivety Muchy Ondrášikovej zo zimnej verzie festivalu:

[nggallery id=1357]

Populárne články