Úvod Aktuality Na projekty participatívneho rozpočtu pôjde opäť 20 000 eur

Na projekty participatívneho rozpočtu pôjde opäť 20 000 eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mestské zastupiteľstvo mesta Piešťany bude na svojom zasadnutí 28. februára preberať Návrh štatútu participatívneho rozpočtu mesta Piešťany na rok 2017 Jingle bell mp3 download. Aj tento rok by sa tak mali obyvatelia mesta podieľať na rozhodovaní o použití 20 000 eur z mestskej kasy. V prípade, že poslanci schvália návrh, predkladanie materiálov bude prebiehať v termíne od 10 utorrent pro apk 다운로드. marca do 17. apríla 2017, hlasovanie je priebežne plánované na termín 1. mája až 21. mája.

Pre-cyklistovu-dušu-2

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Prostredníctvom participatívneho rozpočtu mesto ponúka každému obyvateľovi Piešťan príležitosť, aby bol aktérom a spolutvorcom svojho okolia Windows 7 Defender. Úlohou participatívneho rozpočtu je aj umožnenie obyvateľom rozhodovať o využití časti rozpočtu mesta na základe ich potrieb,“ uvádza na stránke mesta Eva Bereczová 잭스미스 게임 다운로드.

V roku 2016 mesto vďaka participatívnemu rozpočtu podporilo päť malých projektov s hodnotou 2 000 eur a zrealizované boli Viacgeneračná oddychová zóna Lipová, Vonkajšie detské ihrisko Materská Považská, Projektová dokumentácia cyklochodníky v centre mesta, Stolnotenisové stoly v parku i Verejná cyklopumpa One Fun Man 2 5. Medzi veľké projekty v hodnote 5 000 eur, ktoré boli týmto spôsobom financované, patrili Bezbariérové priestory MC Úsmev a projekt Zachráňme malé futbalové ihrisko na Trajane. lipova

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany/Foto: archív, vv, lt, Mesto Piešťany-

REKLAMA