Connect with us

Aktuality

Projekt Piešťany – aktivity pre deti, frisbee, ohňová šou i púšťanie lekien

Published

on

Reklama

Program podujatí v termíne otvorenia letnej kúpeľnej sezóny je opäť bohatší. Nezisková organizácia Projekt Piešťany pripravila na štvrtok 2. júna program pre deti a mládež pri príležitosti MDD. Podujatie však môže byť aj dobrým úvodom do dvadsiateho ročníka otvorenia kúpeľnej sezóny.

Všetky aktivity sú smerované do lokality mestského parku a Lida. Pri fontáne za Kursalonom je od 10:00 do 17:00 h prichystaná zábava pre najmenších. Môžu sa tu vyšantiť na skákacom hrade, kresliť na chodník, skákať cez gumu, modelovať z hliny, alebo sa tešiť zo zajačikov v minizoo.

Reklama

V parku pri kruhovej fontáne je od 10:00 do 20:00 h prístupná frisbee zóna, hekis zóna, zorbing a Rádio Piešťany pripravuje alternatívny program.

Na záver dňa od 20:00 h vystúpia na Lide bubeníci, pripravená je ohňová šou a predstaví sa Bossa Trio a Dominika Titková. O 21:00 h je naplánované púšťanie lekien – lampiónov prianí.

Reklama

[singlepic id=14047 w=500 h=500 float=center]

Nezisková organizácia Projekt Piešťany

Dovoľte, aby sme vám predstavili naše združenie. Sme skupina mladých ľudí – kameramanov, grafikov, hudobníkov, novinárov, manažérov, právnikov, športovcov. Všetci sme vyrastali v Piešťanoch, žili sme, a naďalej aj žijeme bežným životom, ktorý bol vždy spestrovaný rôznymi hudobnými akciami, športovými a kultúrnymi podujatiami. Intenzívne vnímame prostredie v ktorom žijeme. Máme skúsenosti zo zahraničia, ktoré dokážeme konfrontovať s regionálnou skutočnosťou, nechýba nám rozhľad. Každý z nás pozná inú vrstvu spoločnosti a navzájom sa dopĺňame v nápadoch, ktoré sú založené na rôznych uhloch pohľadu resp. vnímania reality.

Vytvorili sme mladý kolektív ľudí vo veku 23-29 rokov. Spoluprácu by sme radi realizovali s vami – staršími, ktorí máte chuť spolupracovať na rozvoji nášho mesta. V prípade vás – mladších, veľmi radi uvítame spoluprácu v akejkoľvek podobe obohatenia kultúry v našom meste. Časom by sme sa chceli dopracovať k vytvoreniu zdravého systému, ktorý by podporoval zintenzívnenie cestovného ruchu a tým by bola poskytnutá podpora obchodníkom, podnikateľom a iným subjektom, ktorých služby sú pre Piešťany potrebné a potrebujú byť poskytované vo väčšej kvantite a samozrejme taktiež kvalite.

Našim cieľom je získanie vašej podpory, ktorá vám bude z našej strany následne preukázaná späť. Ako nezisková organizácia sa snažíme vytvárať vnútorný systém, ktorý bude priamo a zdravo ovplyvňovať systém vonkajší. Samozrejmosťou je vedenie transparentného účtovníctva, ekonomického hospodárenia s peňažnými prostriedkami – pre možnosti spolupráce s fyzickými osobami, maloobchodníkmi ako aj s väčšími spoločnosťami. V rámci našej organizácie disponujeme skúseným účtovníkom, ktorý svojim dobrým menom zaručuje správne vedenie účtovníctva a finančné riadenie nášho združenia. O všetky právne náležitosti sa stará náš právnik.

Všetky záležitosti si vybavujeme sami, tak aby boli ekonomicky čo najvýhodnejšie a peňažné prostriedky sa tým pádom vedeli využívať s najvyššou efektivitou. O každej jednej zmene, usporiadanej akcii, dátume podujatia, stretávky, party alebo výstavby nejakého diela vás budeme informovať prostredníctvom internetu, médií. Spolupracujeme taktiež so správou mesta Piešťany. Považujeme za dôležité z našej strany potrebné informovať, že odmietame spájanie nášho združenia s akoukoľvek politickou stranou.

Spoluprácu prijímame vo forme služieb, materiálu alebo peňažných prostriedkov. Niektoré podnikateľské subjekty sme sa rozhodli kontaktovať sami, ale v prípade vášho záujmu a ochote pridať ruku k dielu vašu pomoc veľkoryso uvítame. V prípade ďalšieho rastu neziskovej organizácie vytvorený zisk ďalej preinvestujeme v rámci širšieho rozvoja Piešťan. Pri možnosti zániku našej spoločnosti a ukončení jej pôsobenia budeme obyvateľov Piešťan verejne informovať. Zakladáme organizáciu ku dňu 16. 05. 2011 a od prvého dňa máme primárny záujem s vami spolupracovať a realizovať prvé kroky pre naše projekty. Realizáciu projektov chceme začať tak skoro ako to bude reálne možné. V prípade, že sa vám bude spolupráca s našim združením zdať nezmyselná, zvážte prosím fakt že sme tu prví, originálni, túžiaci po kultúre a čistote, cestovnom ruchu a plnohodnotnom živote pre naše mesto.

Sme mladí ľudia, ktorí vedia čo majú robiť, ako robiť a kde robiť.

FB skupina: http://www.facebook.com/pages/Projekt-Piešťany

REKLAMA

Populárne články