Úvod Aktuality Prímestská doprava už nebude zadarmo

Prímestská doprava už nebude zadarmo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Autobusy aj naďalej premávajú ako v „posilnenú sobotu“, cestujúci však za ne od 2. mája musia znovu platiť. Výška cestovného zostáva rovnaká ako pred začiatkom mimoriadnej situácie 격동고딕 ttf 다운로드.

Trnavský samosprávny kraj zaviedol v polovici marca viaceré opatrenia, aby predišiel šíreniu ochorenia Covid-19. Jedným z nich bola možnosť cestovať zadarmo evernote 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Bezplatná preprava cestujúcich v autobusoch, ktorých prevádzku spolufinancuje Trnavský samosprávny kraj, končí v sobotu 2. mája malware samples. Na dnešnej tlačovej konferencii to oznámil trnavský župan Jozef Viskupič a dodal, že na linkách dopravcu Arriva Trnava aj naďalej platí cestovný poriadok ako v „posilnenú sobotu“ 동영상 분할 다운로드.

Častejšie by mohli autobusy začať premávať po zavedení druhej alebo tretej fázy otvárania ekonomiky. Platiť bude potom prázdninový režim Rampage City. Do normálu sa prímestská autobusová doprava v Trnavskom kraji vráti pravdepodobne až na začiatku nového školského roka.

Napriek tomu, že platiť cestovné bude možné od soboty aj hotovosťou, J. Viskupič vyzval cestujúcich, aby čo najviac využívali čipové karty. Arriva Trnava sa od 1. apríla zapojila do projektu Slovenský cestovný pas, takže jej karty sú použiteľné aj u iných dopravcov zapojených do tohto projektu.

Arriva v pondelok 27. apríla otvorila všetky predajné miesta, jedno z nich aj na piešťanskej autubosovej stanici, aby si cestujúci mohli svoje karty dobiť. Možnosť dobíjať kredit cez internet dostanú ľudia v najbližších mesiacoch.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA