Úvod Aktuality Primátorom Piešťan sa stal Miloš Tamajka

Primátorom Piešťan sa stal Miloš Tamajka

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Podľa výsledkov komunálnych volieb, ktoré pred chvíľou zverejnil Štatistický úrad SR, sa primátorom Piešťan stal Miloš Tamajka 네잎클로버 다운로드. Neoficiálne výsledky hovoria, že druhý skončil Tomáš Hudcovič. Medzi ním a Milošom Tamajkom bol rozdiel približne 200 hlasov. Na treťom mieste skončil doterajší primátor Remo Cicutto. Volebná účasť bola 36,44% Download the Bible for free.

DSC_0842 (2)

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Som nesmierne šťastný, ďakujem všetkým, ktorí ma volili a podporovali,“ povedal pre PNky.sk nový primátor Isaac Rivers free download.

Doterajší poslanec mestského aj krajského zastupiteľstva sa narodil 3. marca 1976 v Piešťanoch. Po ukončení štúdia na Strednej priemyselnej škole elektrotechnickej si spravil nadstavbu na Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera Pokemon Quest. V štúdiu pokračoval na Vysokej škole manažmentu City University of Seattle v Trenčíne. V súčasnosti zastáva post riaditeľa Úradu práce sociálnych vecí a rodiny v Piešťanoch Itus River.

Miloš Tamajka v predošlých komunálnych voľbách kandidoval za stranu Smer-SD, z ktorej vystúpil koncom júla tohto roka a o post primátora sa uchádzal ako nezávislý 백의성 연애 증후군 다운로드.

AKTUALIZOVANÉ (16. novembra o 8.30 h): Zverejnením oficiálnych výsledkov miestna volebná komisia v Piešťanoch potvrdila, že Miloš Tamajka sa stal primátorom s počtom hlasov 2 817 유튜브 url 다운로드. Druhý skončil Tomáš Hudcovič (2 631) a tretí Remo Cicutto (2 274). Nasledujú Andrej Klapica (609), Ladislav Benedikovič (455) a Jarmila Staneková (279) ultra-high definition images.

Volebná účasť bola 36,44%.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA