Úvod Aktuality Príležitosť pre seniorov – naučte sa ovládať dotykový telefón

Príležitosť pre seniorov – naučte sa ovládať dotykový telefón

REKLAMA
GM Dental Zubar

Robí vám alebo vašim prarodičom dotykový telefón viac starostí než osohu? Vyskúšajte kurz mobilných aplikácií, ktorý zabezpečujú školení lektori z Univerzity sv alexnet 다운로드. Cyrila a Metoda v Trnave. Školenie je venované nadobudnutiu či zlepšeniu práce s dotykovými telefónmi prostredníctvom praktických úloh venovaných vybraným mobilným aplikáciám. 

Školenie je bezplatné a uskutoční sa 15 바이올린 연주곡 다운로드. – 26. októbra denne od 09:00 – 11:00 na Univerzite sv. Cyrila a Metoda, Nám. J. Herdu 2, Trnava. Podmienkou je vlastniť dotykový telefón 3d max 2011. Viac informácií na 0915 307 313, magdalena.svecova@ucm.sk.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici

Vzdelávanie sa uskutočňuje vrámci medzinárodného projektu LoGaSET, ktorý sa týka vzdelávania seniorov v oblasti mobilných aplikácií a dotykových telefónov. Ide o projekt financovaný Európskou komisou a zúčastňujú sa ho okrem Slovákov (UCM), Poliaci, Briti a Litovčania 루시퍼 시즌3 다운로드. Cieľom je skúmanie možností edukácie seniorov v oblasti smartfónov a mobilných aplikácií , a to priamym edukovaním klasickým štýlom, ale aj formou edutainmentu Yoon Jong-shin's Age.

-red- Foto: Logaset

REKLAMA