Úvod Aktuality Pri zrážke cyklistky s autom na Žilinskej ceste úradoval alkohol

Pri zrážke cyklistky s autom na Žilinskej ceste úradoval alkohol

Policajti riešili v stredu 9. novembra krátko pred ôsmou hodinou večer dopravnú nehodu s účasťou cyklistky v Piešťanoch. 65-ročná žena viedla bicykel po Žilinskej ceste, pričom na križovatke s ulicou A 베라크립트 다운로드. Hlinku pravdepodobne vošla do križovatky na signál s plným žltým svetlom „Pozor!“. V križovatke došlo k zrážke s osobným autom Audi A6, ktoré odbočovalo doľava someboyd. V dôsledku zrážky cyklistka spadla na zem, a utrpela odreninu hlavy. Dychová skúška na alkohol bola u cyklistky pozitívna, policajti jej namerali 1mg alkoholu, čo je v prepočte 2,08 promile 영화 극한직업 무료 다운로드. Obidve dopravné nehody sú v štádiu vyšetrovania.

DN Piešťany

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Rovnako v stredu 9 Download The Crown Prince of Prison. novembra večer o 19.00 h riešili policajti v Leopoldove dopravnú nehodu, pri ktorej tri cyklistky vošli do jazdnej dráhy osobnému autu. Tri ženy vo veku 63, 66 a 67 rokov z Leopoldova išli na bicykloch v smere od kostola 찜하기 다운로드. Na križovatke v tvare T za železničným priecestím, neoznačenej dopravnými značkami, nedali prednosť osobnému autu prichádzajúcemu sprava. V dôsledku toho došlo k zrážke auta Citroen Berlingo a všetkých troch cyklistiek 윈도우10 1803 업데이트 다운로드. 66-ročná žena utrpela pri nehode ľahké zranenia a bola prevezená na ošetrenie do nemocnice. Dychové skúšky na alkohol boli u všetkých štyroch vodičov negatívne Sudden Attack.

DN HlohovecDN Hlohovec1

Polícia upozorňuje cyklistov, že sú riadnymi účastníkmi cestnej premávky a považujú sa takisto za vodičov, i keď vedú nemotorový prostriedok 영화 완벽한타인 다운로드. Nesprávna jazda cez križovatku patrí k najčastejším príčinám dopravných nehôd. Ak nie je prednosť v jazde cez križovatku vyznačená dopravným značením, vodič (rovnako auta aj bicykla) je povinný dať prednosť v jazde vozidlu prichádzajúcemu sprava Shader download.

Pri riadení cestnej premávky semaformi signál s plným žltým svetlom „Pozor!“ znamená pre vodiča povinnosť zastaviť vozidlo (aj bicykel) pred priečnou súvislou čiarou alebo pred svetelným signalizačným zariadením 익스플로러 11 다운로드. Ak je vozidlo pri rozsvietení tohto signálu už tak blízko, že by vodič nemohol vozidlo bezpečne zastaviť, smie pokračovať v jazde.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA