Úvod Aktuality Pri záchrane kozičky z Ratnoviec musel zasahovať veterinárny ostrostrelec

Pri záchrane kozičky z Ratnoviec musel zasahovať veterinárny ostrostrelec

REKLAMA
Esesko

Piešťanský útulok riešil v uplynulých dňoch záchranu capka a vietnamskej svinky so štyrmi drobcami, ktorý sa zdržiavali na opustenom pozemku pri zatvorenej pekárni v Ratnovciach Harry Potter Mixed Blood Prince. Zvieratá sa sa nachádzali pri nedostavanom dome a boli veľmi plaché, pri každom pokuse o kontakt sa dali na útek. Zástupcovia Útuku Piešťany najprv hľadali majiteľov, ktorí by zlepšili situáciu zvierat, ale keď sa im ich nepodarilo identifikovať, rozhodli v spolupráci s Regionálnou potravinovou a veterinárnou správou konať 리얼 레이싱 다운로드. Pri chytaní zvierat musel pomôcť aj veterinár Ľuboš Macháč, ktorý použil narkotizačnú pušku. Z capka sa nakoniec pri odchyte vykľula kozička 네이버 티비 캐스트 다운로드. Na zvieratká po odchyte čakali dočasní opatrovatelia, ktoré sa o ne v tuhých mrazoch postarajú. 

woaarl

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Na podnet občianky z Ratnoviec začala záchranná akcia pre opustené zvieratká v blízkosti Ratnovskej reštaurácie mysql manual. Na výzvy pri hľadaní majiteľa sa nik neohlásil, zvieratkám bolo treba pomôcť, aby netrpeli v zime a hladom, i keď niektorí dobrí ľudia im tam jedlo hádzali 이젠 잊기로 해요 다운로드. S kolegom sme boli capka hľadať,aj sme ho našli a pri ňom prekvapenie ešte prasiatko so 4 malými. Chytiť sa nedali, boli veľmi plaché, na veľkom voľnom území s poliami bez odbornej pomoci sme nemali šancu 신세계 쇼핑 다운로드. Zavolali sme si odborníka na odchyt s narkotizačnou zbraňou MVDr. Macháča z novootvorenej veterinárnej ambulancie z Piešťan na Teplickej ulici,ktorý bol ochotný s nami do terénu vyraziť a nezištne pomôcť,“ napísal na svojich stránkach Útulok Piešťany 크롬 앱 다운로드.vfgxka

„Na zvieratká už čakali vopred ohlásení dočaskári, takže všetky zvieratká sú už v teple a bezpečí v dočasnej opatere a konečne riadne nasýtené drive photo. Chceme sa poďakovať predovšetkým MVDr. Macháčovi za úspešný odchyt, bez neho by sme to nezvládli, RVPS Piešťany za asistenciu, všetkým,čo ponúkli pomoc, tiež kolegom, ktorých malé prasiatka riadne po poli popreháňali 익스플로러 10 다운로드. Veľmi sa tešíme, že zvieratkám v núdzi odkázaným len na ľudí sa pomohlo, opäť sa potvrdilo, že kde je vôľa, tam je aj cesta,“ uvádzajú ďalej pracovníci útulku logic pro x 다운로드.

aywqbeesmnuamjxuif

-lt/Zdroj a foto: Útulok Piešťany-

REKLAMA