Connect with us

Aktuality

Pri Rakoviciach skončilo auto v priekope na streche. Kto ho skutočne šoféroval, preveruje polícia

V nedeľu  7.  apríla došlo k dopravnej nehode pri obci Rakovice. Auto pri nej skončilo v priekope mimo cesty na streche. Podľa vyjadrenia polície malo prednou časťou zachytiť betónovú konštrukciu mostíka. Pri nehode sa zranili všetci traja členovia posádky.

Published

on

Reklama

„Polícia bola v nedeľu, v skorých ranných hodinách, privolaná k dopravnej nehode pri obci Rakovice. Vodič auta Opel pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a vlastnostiam vozidla a pri prejazde ľavotočivej zákruty zišiel mimo cestu. Prednou časťou auta mal zachytiť betónový most a nakoniec skončil prevrátený na streche. Pri nehode sa zranila celá trojčlenná posádka auta,“ informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

Reklama

Privolaní záchranári  po prvotnom ošetrení účastníkov nehody transportovali do okolitých nemocníc. „Policajti na mieste podrobili dychovej skúške mladú ženu, ktorej alkohol v dychu nepotvrdili. Dvom mladým mužom bola za účelom zistenia možného alkoholu v ich organizme, odobratá krv. Policajti presné príčiny a okolnosti nehody, ako aj to, kto skutočne auto šoféroval, naďalej vyšetrujú,“ dodala Z. Antalová.

Reklama

-red- Foto: SOS odťahová služba

Populárne články