Úvod Aktuality Pri náhodných kontrolách policajti odhalili 76 nelegálnych cudzincov

Pri náhodných kontrolách policajti odhalili 76 nelegálnych cudzincov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dva dni, osem miest, 76 nelegálnych cudzincov. To je výsledok dvojdňovej akcie zameranej na nelegálnu migráciu, ktorá sa konala koncom minulého týždňa Plus token download. Zapojili sa policajti služby hraničnej a cudzineckej polície, poriadkoví i dopravní policajti. Súčinnosť pri kontrolách poskytli aj zamestnanci inšpektorátu práce a úradu práce 오토캐드 2012 한글판 다운로드. Výsledkom akcie bolo administratívne vyhostenie 76 cudzincov, ktorí sa neoprávnene zdržiavali na našom území. Z Ukrajiny pochádza 51, zo Srbska 21 a štyria sú štátnymi príslušníkmi Bieloruska Download The cruel angel Teze. Odhalili ich v Trnave, Nitre, Bratislave, Trenčíne, Banskej Bystrici, Žiline, Prešove a v Michalovciach.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Policajti skontrolovali objekty s predpokladaným výskytom cudzincov, ktorí sa zdržiavajú na území Slovenskej republiky neoprávnene day day. Boli to napríklad ubytovacie zariadenia, stavby, verejné priestranstvá, ale aj vlaky, autobusy a stanice, kontrole podrobili tiež osobné i nákladné vozidlá 고독한 미식가 시즌5 다운로드.

Pri podobnej akcii koncom roka policajti odhalili 30 nelegálnych cudzincov v siedmich mestách. S cieľom eliminovať nelegálnu migráciu, neoprávnený pobyt na našom území, či nelegálne zamestnávanie cudzincov, preventívne „námatkové“ akcie bude polícia v súčinnosti s ďalšími partnermi realizovať aj naďalej Mid 24 o'clock download.

-TS Prezídium Policajného zboru-

REKLAMA