Úvod Aktuality Prezident pozval na stretnutie osobnosti kraja, sú medzi nimi aj Piešťanci

Prezident pozval na stretnutie osobnosti kraja, sú medzi nimi aj Piešťanci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dnes, vo štvrtok 28. januára o 17- tej má prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska v programe naplánovaný výjazd a stretnutie s pozvanými osobnosťami Trnavského kraja v hoteli Holiday Inn v Trnave Linux ftp folder. Pozvánku dostalo i niekoľko Piešťancov, medzi ktorými sú napríklad aktivisti a poslanci Mestského zastupiteľstva z klubu Spoločne pre Piešťany 플랜츠 vs 좀비 다운로드. S prezidentom sa tak stretnú okrem iných aj Michal Fiala, Peter Tremboš, Tomáš Hudcovič a Jozef Malík a tiež mladá aktivistka Lívia Gažová Silicon Valley Season 4. Podľa nepotvrdených informácií je možné, že prezident pozýval osobnosti, uvedené na mape sociálnych inovátorov Nadácie Pontis keynote version.

prezPodľa listu, ktorý dostali od Andreja Kisku, by mali spoločne diskutovať o „výzvach, ktoré máme doma“ a definovať priority pre Slovensko 펀치 드렁크 러브 다운로드. Spomenutí pozvaní Piešťanci sa vyjadrili, že možnosťou osobného stretnutia s hlavou štátu sa cítia poctení a už potvrdili svoj záujem zúčastniť sa ho Download Bad Piggies. Podľa vyjadrenia zástupcov Kancelárie prezidenta celková účasť na podujatí by mala predstavovať 160 až 180 osobností z Trnavského kraja.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

 

Andrej Kiska dostal od Piešťancov podporu ešte ako kandidát na prezidenta, keď vo voľbách v roku 2013 získal v našom okrese víťazstvo a nadpolovičnú väčšinu 64,75 % hlasov z celkového počtu zúčastnených voličov Modern Family.

Podľa oficiálneho programu sa hlava štátu dnes ešte pred výjazdom do Trnavy stretne v prezidentskom paláci aj s predstaviteľmi Iniciatívy slovenských učiteľov a zástupcami Združenia miest a obcí Slovenska 삼국지 11 무료 다운로드.

-red-, ilustr. foto:  FB Andrej Kiska

REKLAMA