Connect with us

Aktuality

Prespávala v aute aj s dieťaťom, policajt ho našiel v noci samé

Published

on

Reklama
Reklama
Asi trojročné dieťa a psa našli v nedeľu okolo jedenástej v noci trnavskí  policajti zatvorených v zaparkovanom aute. Všimol si ich veliteľ čaty, ktorý išiel na kontrolu policajnej hliadky.
policia pomahat a chranit 300
Ako uviedla hovorkyňa krajského riaditeľstva policajného zboru Mária Linkešová: „Veliteľ čaty bol v nedeľu, hodinu pred polnocou práve kontrolovať na Ulici Nerudovej v Trnave policajnú hliadku, keď si na  parkovisku všimol odstavené auto Fiat Stilo a v aute našiel nehybné dieťa spolu so psom.“
Policajti sa pokúšali dieťa zobudiť, no keď  vôbec nezareagovalo, privolali na pomoc rýchlu zdravotnú pomoc a mestskú políciu. Za ich prítomnosti sa policajti rozhodli, že auto otvoria. „Spoza parkoviska sa zrazu ozvala žena, že dieťa patrí jej. Policajti 38- ročnú Trnavčanku požiadali, aby otvorila auto a dieťa odovzdali záchranárom,“ pokračuje hovorkyňa. Trojročného chlapca pre podozrenie z podchladenia previezli do trnavskej nemocnice. Žena policajtom povedala, že s dieťaťom prespávala niekoľko dní v aute a teraz si potrebovala len niečo vybaviť. „Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. Žena je podozrivá z prečinu odloženia dieťaťa,“ dokončila M. Linkešová.
(KRPZ)

REKLAMA

country

Populárne články