Úvod Aktuality Premiér sľúbil, že preverí peniaze na novú halu

Premiér sľúbil, že preverí peniaze na novú halu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Róbert Fico po neformálnom brífingu s poľnohospodármi a novinármi na poli v Maduniciach prisľúbil zástupcovi primátora Michalovi Hynekovi, že si overí, aká je situácia ohľadom peňazí na novú hokejovú halu a s vedením mesta sa v najbližšej dobe určite stretne segoe ui font. Hoci premiér bol po celý čas v „obložení“ najmä zástupcov poľnohospodárskych podnikov z regiónu, viceprimátorovi sa podarilo využiť chvíľu pred jeho odchodom a dohodnúť s ním návštevu na úrade vlády ai suite 3.

fico (1)Predseda vlády Róbert Fico prišiel do areálu Poľnohospodárskeho výrobno-obchodného družstva v Maduniciach spolu s ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomírom Jahnátkom a predsedom Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory Milanom Semančíkom SketchUp7. Predstaviteľov vlády privítala starostka obce Madunice Alena Jelušová, ktorá premiéra pozvala aj na známe Cibuľové slávnosti.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Stretnutie sa nieslo v neformálnom duchu na poli, kde kombajny práve žali pšenicu a okolo Róberta Fica sa vytvárali hlúčiky debatujúcich Premiere Pro cs6. Jednou z najviac diskutovaných tém bolo pripravované zníženie dane z pridanej hodnoty na základné potraviny. Rezonovali najmä otázky, ako zaručiť znížením dane aj nižšiu cenu pre spotrebiteľa v obchodných reťazcoch, k čomu minister Jahnátek uviedol, že Európska komisia má v januári februári predstaviť v tomto duchu program jednotnej legislatívy 마인크래프트 pc 맵 다운로드.

„Čím viac peňazí dávame do poľnohospodárskej prvovýroby, tým viac im znižujú ceny obchodné reťazce, a vlastne celý ten zisk zostáva reťazcom Kyobo Mungo Ebook. Takže nad týmto sa musíme zamyslieť,“ uviedol a pokračoval, že k Slovensku sa pridali aj Francúzi či Portugalci, teda veľké ekonomiky, o ktorých si mysleli, že majú podobné záležitosti vyriešené html 한글 파일 다운로드. Problémy s niekedy až 150 %-nou maržou obchodníkov riešia podľa ďalších diskutujúcich aj anglickí pestovatelia. Pomôcť by podľa ministra mohlo aj rozšírené uplatňovanie zákona o cenách 아이패드 네이트온 다운로드. Ten v paragrafe 12 hovorí napríklad aj o tom, že neprimeranú cenu nesmie dohodnúť predávajúci a kupujúci pri predaji alebo nákupe tovaru na ktorý sa poskytujú dotácie zo štátneho rozpočtu ani predávajúci v dominantnom postavení Download Deville Berg.

fico (19)

Pri odchode, keď sa premiér už oficiálne rozlúčil, sa k nemu podarilo dostať aj piešťanskému viceprimátorovi Download cookie run games. Zaujímalo ho najmä, či mesto môže počítať s ďalšími prisľúbenými 500 tisíc eurami na výstavbu novej hokejovej haly, prípadne, či milión eur, ktoré má úrad na účte, môže použiť. „Dobre, musím sa na to pozrieť, lebo tam bol nejaký problém a nejaká lehota. Musím ale hovoriť s vedúcim úradu vlády. Viem, že ste dostali milión na výstavbu haly, boli nejaké návrhy, že to vraj neviete spotrebovať. Vy teda chcete použiť tie peniaze? Ale potrebujete ešte naviac…“ zareagoval predseda vlády a po súhlase viceprimátora ďalej uviedol, že bude hovoriť so šéfom úradu vlády Igorom Federičom o aktuálnej situácii. Michal Hynek ho ďalej požiadal o osobné stretnutie, s čím premiér súhlasil. Dohodnúť ho má vedenie mesta tiež prostredníctvom Igora Federiča.fico (7)

-ad-, foto: L. Turňa

REKLAMA