Úvod Aktuality Prednostka D. Reháková na úrade končí

Prednostka D. Reháková na úrade končí

REKLAMA

Mesto Piešťany na svojej webstránke dnes popoludní informovalo, že primátor Miloš Tamajka odvolal v pondelok 26. októbra z funkcie prednostky Mestského úradu Dášu Rehákovú PowerMill 2018. Dôvodom majú byť okrem iného zistenia hlavného kontrolóra z poslednej kontroly.
IMG_5002_resize

Správa zverejnená radnicou znie: „Primátor Miloš Tamajka dňa 26 스트리트 파이터 4 apk 다운로드. októbra odvolal z funkcie prednostky Mestského úradu Piešťany Dášu Rehákovú. Odvolanie je účinné ku dňu 30. októbra 2015. Na základe dohody o skončení pracovného pomeru bude jej posledným pracovným dňom 31 무료 카지노 게임 다운로드. október 2015. K odvolaniu aj rozviazaniu pracovného pomeru došlo aj na základe zistení hlavného kontrolóra, ktorý vo svojej správe o výsledku kontroly konštatoval niekoľko veľmi vážnych pochybení a porušení zákona.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

O vyjadrenie sme požiadali tiež Dášu Rehákovú, ktorá uviedla: „Pracovný pomer skončil vzájomnou dohodou na moju žiadosť Download chrome exe. Vraciam sa späť do súkromného sektora.“

Podľa vyjadrenia radnice má byť správa hlavného kontrolóra jedným z bodov programu najbližšieho zasadnutia mestského zastupiteľstva. Nový prednosta mestského úradu má byť vymenovaný v najbližších dňoch Wonderland Dubbing.

Začiatkom októbra poslanci mestského zastupiteľstva prijali uznesenie, ktorým vyjadrili nedôveru primátorovi Tamajkovi, viceprimátorovi Hynekovi i prednostke Rehákovej. Dôvodom pre tento krok boli podľa poslancov pretrvávajúce problémy vo fungovaní úradu, viaceré zistenia porušení zákona na strane úradu na ktoré poukázal hlavný kontrolór a taktiež neplnenie uznesení zastupiteľstva Hangul word processor.

-th- Zdroj: www.piestany.sk Foto: -lt-

REKLAMA