Úvod Aktuality Pred blížiacim sa Bakuľovým pochodom opravili mostík na Výtokoch

Pred blížiacim sa Bakuľovým pochodom opravili mostík na Výtokoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pred piatimi rokmi zrealizovali dobrovoľníci z občianskeho združenia Sĺňava Piešťany nový mostík cez potok a prístup k prameňu na Výtokoch 저벅가 다운로드. Miesto je obľúbenou lokalitou, kde sa pri výletoch môžete napiť dobrej vody, avšak konštrukcia si už opäť žiadala opravu. Dobrovoľníci preto minulý týždeň vysúkali rukávy a pred blížiacim sa Bakuľovým pochodom spravili, čo bolo treba 혜화동 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vrámci akcie Vyčistime si Slovensko, ktorú vyhlasuje ministerstvo životného prostredia sa na jar 2012 spojili dobrovoľníci z občianskeho združenia Sĺňava Piešťany, žiaci ZŠ E 지하철 앱 다운로드. F. Scherera,  Povodie Váhu, Lesy SR, rekreačné zariadenie na Výtokoch i turisti z TJ Bezovec Piešťany a vyústenie prameňa dostalo úplne iný rozmer ako dovtedy full Pinterest image. Pod ich rukami vyrástol za niekoľko hodín nový prístup k vode. Úpravy vyžadovalo aj najbližšie okolie a žiaci z piešťanskej základnej školy sa postarali o zber odpadkov Obit.

V sobotu 23. septembra sa chystá 38. ročník Bakuľového pochodu, ktorý je obľúbený najmä rodinami s deťmi Subtitles in Spanish. Cieľom všetkých trás, ktoré majú dĺžky 25, 20 a 14 km sú práve Výtoky. Tu sa uskutoční prezentácia i športovo-zábavné zápolenia, ktoré vyvrcholia súťažou O najkrajšiu bakuľu Skelelton Key.

Za päť rokov sa zub času podpísal pod stav niektorých častí mostíka, preto minulý týždeň Michal Fiala z OZ Sĺňava spolu s ďalšími dobrovoľníkmi zorganizovali brigádu, kde vymenili poškodené hranoly a lávka, tak môže opäť plnohodnotne slúžiť svojmu účelu Happy meed mr. Ruku k dielu priložil i Peter Tremboš, predseda predstavenstva oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany. Podľa jeho vyjadrenia práve takéto drobné prvky podčiarkujú kvalitu turistickej lokality, preto chce do budúcna Rezort Piešťany participovať na riešení drobného mobiliáru, či informačných tabúľ  upozorňujúcich na prírodné a iné zaujímavosti nášho regiónu 최신가요 2019 11월 다운로드.

-th- Foto: -mp-, -pt-

 

 

 

REKLAMA