Úvod Aktuality Pre futbalovú trofej si zavarili. Mladíkov stíhajú pre lúpež a krádež

Pre futbalovú trofej si zavarili. Mladíkov stíhajú pre lúpež a krádež

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Policajti z Dunajskej Stredy obvinili šesticu kamarátov, prívržencov trnavského futbalového klubu za to, že prepadli posádku manželov a ich známeho počas presunu na futbal medzi FC DAC 1904 Dunajská Streda a Spartak Trnava egg is broken. Medzi obvinenými je aj mladý muž z Vrbového a ďalší dvaja z piešťanského okresu.

Celý incident sa odohral pred nedeľným futbalovým zápasom pri motorkárskej dráhe, pred mestom Dunajská Streda webtoon Friday. „Traja Trnavčania a ich traja kamaráti z okresu Piešťany išli na aute Volkswagen Trasporter, keď jeden z nich vykríkol „zastav šály“ Download 10 albums. Auto odstavili a s kuklami na hlavách zablokovali prichádzajúce auto. Jeden z nich začal búchať po kapote a ďalšiemu sa podarilo otvoriť zadné dvere spolujazdca a vytrhnúť 51 ročnému mužovi šál s nápisom DAC KakaoTalk Friends. Vzápätí otvorili aj predné dvere a šál sa snažili ukradnúť aj 61 ročnému spolujazdcovi. Ten sa bránil a nakoniec ho jeden z mladíkov fyzicky napadol 대신 증권 다운로드. Po údere do tváre ho premohol a šál mu zobral. Manželke, ktorá auta Opel Corsa šoférovala, sa našťastie nič nestalo. Okradnutý fanúšikovia vyhľadali v meste policajnú hliadku a všetko nahlásili,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trnave.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

KAMARÁTI SKONČILI V CELE

Policajti ihneď zakročili, skupinu mladých mužov obmedzili na osobnej slobode a štyroch z nich umiestnili do cely policajného zaistenia. Šálové lupy im zaistili a vrátili pôvodným majiteľom. Vyšetrovateľ obvinil dvoch 19 ročných mladých mužov z Trnavy a Vrbového zo zločinu lúpeže. Obvinení sú z prečinu krádeže aj ďalšie 4 osoby, dvaja 20 roční Trnavčania a dve mladistvé osoby vo veku 16 a 17 rokov z okresu Piešťany. Polícia ich stíha za trestnú činnosť na slobode.

„Apelujeme na mladých, aby domysleli svoje konanie až do dôsledkov. V prípade odsúdenia za trestnú činnosť, budú mať zápis v registri trestov a nebudú pre zamestnávateľov bezúhonní,“ dodáva M. Linkešová.

TS KR PZ

REKLAMA