Úvod Aktuality Pracovníci Služieb mesta Piešťany odstránili hákový kríž za pár minút

Pracovníci Služieb mesta Piešťany odstránili hákový kríž za pár minút

REKLAMA

Aktualizované o 14:15 – Pamätník Yisachara Schlomo Teichtala je už v pôvodnom stave, dnes krátko popoludní ho vyčistili zamestnanci Služieb mesta Piešťany Download the Canon Service Tool. Stačilo k tomu acetónové riedidlo a pamätný kameň, ktorý v noci na dnes posprejoval hákovým krížom a nápisom WP neznámy páchateľ, je opäť ako nový. K celej veci sa vyjadril aj rabín židovskej komunity v Piešťanoch Zev Stiefel aws ami.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Na miesto dorazili aj vyšetrovatelia Národnej jednotky boja proti terorizmu a extrémizmu, ktorí sa budú celou vecou zaoberať Jingle bell mp3 download. V prípade, že disponujete informáciami, ktoré by pomohli k dolapeniu páchateľa, kontaktuje políciu na Obvodnom oddelení Policajného zboru v Piešťanoch, prípadne na telefónnom čísle 158 utorrent pro apk 다운로드.

„Môžeme potvrdiť, že prípad vyšetruje Národná kriminálna agentúra Prezídia Policajného zboru ako trestný čin extrémizmu Windows 7 Defender. Vzhľadom na prebiehajúce úkony sa k veci nebudeme bližšie vyjadrovať,“ uviedol Martin Wäldl z Prezídia policajného zboru.


-lt-

REKLAMA