Úvod Aktuality Pracovníci Služieb mesta Piešťany odstránili hákový kríž za pár minút

Pracovníci Služieb mesta Piešťany odstránili hákový kríž za pár minút

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované o 14:15 – Pamätník Yisachara Schlomo Teichtala je už v pôvodnom stave, dnes krátko popoludní ho vyčistili zamestnanci Služieb mesta Piešťany Download the Canon Service Tool. Stačilo k tomu acetónové riedidlo a pamätný kameň, ktorý v noci na dnes posprejoval hákovým krížom a nápisom WP neznámy páchateľ, je opäť ako nový. K celej veci sa vyjadril aj rabín židovskej komunity v Piešťanoch Zev Stiefel aws ami.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na miesto dorazili aj vyšetrovatelia Národnej jednotky boja proti terorizmu a extrémizmu, ktorí sa budú celou vecou zaoberať Jingle bell mp3 download. V prípade, že disponujete informáciami, ktoré by pomohli k dolapeniu páchateľa, kontaktuje políciu na Obvodnom oddelení Policajného zboru v Piešťanoch, prípadne na telefónnom čísle 158 utorrent pro apk 다운로드.

„Môžeme potvrdiť, že prípad vyšetruje Národná kriminálna agentúra Prezídia Policajného zboru ako trestný čin extrémizmu Windows 7 Defender. Vzhľadom na prebiehajúce úkony sa k veci nebudeme bližšie vyjadrovať,“ uviedol Martin Wäldl z Prezídia policajného zboru.


-lt-

REKLAMA