Úvod Aktuality Pozor na praktiky podvodníkov, odmietli zaplatiť za dodaný tovar i služby

Pozor na praktiky podvodníkov, odmietli zaplatiť za dodaný tovar i služby

REKLAMA

Polícia zaznamenala v poslednom období niekoľko prípadov, pri ktorých si ľudia objednali tovar alebo vykonanie rôznych služieb, za ktoré potom nezaplatili Visual Studio 2008. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Seredi začal 9. decembra trestné stíhanie z prečinu krádeže. Kupujúci si vyhliadol ponuku na internetovom portáli, v ktorej bola na predaj sedacia súprava vyrobená na mieru v Taliansku 슈퍼 혼두라 다운로드.

S predávajúcou sa dohodol, že sedačku prinesie do Serede na konkrétnu adresu. 32-ročná žena z okresu Kežmarok podľa dohody sedačku priniesla, pričom kupujúci chcel vyskúšať, či sa mu hodí do interiéru 간편한 mp3 다운로드. Vyložili ju teda do vchodu bytového domu. Medzičasom sa pri žene zhŕklo viacero ľudí, ktorí odpútavali jej pozornosť a keď malo prísť k plateniu, sedačka už nikde nebola the oa 다운로드. Odcudzením sedacej súpravy vznikla žene škoda 1400 Eur.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Polícia upozorňuje občanov, že podobných prípadov sa vyskytlo už niekoľko, nielen v meste Sereď, ale aj v Piešťanoch Pebook app. Po objednaní tovaru rôzneho charakteru cez inzerát, ako napríklad nábytok, hydina, dovezenie tovaru z obchodných reťazcov, vytepovanie čalúneného nábytku, kúpa a osadenie dverí, za tieto služby kupujúci nezaplatili Endhiran 다운로드. Alebo pod legendou, že idú vyzdvihnúť peniaze do bankomatu, utiekli a dodávateľ alebo kuriér zostal bez zaplatenia aj bez tovaru.

Niektoré prípady policajti a policajní špecialisti pre prácu s komunitami vyriešili na mieste a osoby za prinesený tovar či vykonanú službu napokon zaplatili Download Cadillac and Dynaso. Polícia apeluje na občanov, aby si na takéto praktiky dávali pozor a v predvianočnom období tak zbytočne neprišli o peniaze.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív-

REKLAMA