Connect with us

Aktuality

Pozor na peňaženky

Published

on

Reklama

Včera sa v jednej z piešťanských reštaurácií odohrala nemilá príhoda, našťastie pre zákazníka so šťastným koncom. Do reštaurácie počas obeda, keď je predpoklad najvyššieho pohybu ľudí prišiel muž, postavil sa k vešiaku s kabátmi a vetrovkami zákazníkov.  Vyzliekol si svoju vetrovku,  zavesil ju na vešiak a relatívne dlhú dobu z nej akože niečo vyberal. Potom si ju zvesil, obliekol sa a pobral sa preč.

Túto situáciu si našťastie všimol hosť, ktorý mal na vešiaku aj svoj kabát a vo vrecku peňaženku. Uvedomil si, že to nie je náhoda, a že odchádzajúci s najväčšou pravdepodobnosťou prezeral obsah jeho kabáta. Hosť sa postavil do cesty odchádzajúcemu a vyzval ho, aby vrátil ukradnutú peňaženku. Zlodej ju rýchlo hodil na blízky stôl a so slovami, že to on neurobil, vybehol von kde ho čakal komplic. Ešte predtým ako hostia stihli zavolať políciu, zlodeji utiekli.

Reklama

Ak sa chcete vyhnúť podobným nepríjemnostiam, prípadne naozaj prísť o peňaženku, nenechávajte si ju počas obeda, či inej príležitosti návštevy reštaurácie vo vrecku kabáta či vetrovky na spoločnom vešiaku.

Autor: ht

Reklama

Populárne články