Connect with us

Aktuality

Poznáte termíny vývozu separovaných odpadov pre tento rok?

Published

on

Reklama
Reklama

Ak náhodou ešte nepoznáte presné termíny vývozu separovaných odpadov, teda papiera, plastov, tetrapakov a bioodpadov, nájdete ich v našom článku. Tlačená podoba bola do schránok doručovaná pred Vianocami a kalendáre sú k dispozícii aj na Mestskom úrade v klientskom centre. Nižšie nájdete presný rozpis vývozu spoločnosti Marius Pedersen podľa úsekov mesta a jednotlivých ulíc. 

Úsek 1:
ZOZNAM ULÍC: Bajzova, Beckovská, Bodona, Bottova, Bratislavská, Budatínska, Čachtická, Díčova, Domkársky rad, D.Tatarku, E.F. Scherera, Fándlyho, Holubyho, Hoštáky, Hričovská, I. Stodolu, J.Záborského, Košecká, Krajinská, Lednická, Letná, Likavská, Mýtny rad, Pod Párovcami, Považská, Sasinkova, Strečianska, Stromová, Súľovská, Svätoplukova, Sv. Cyrila a Metoda, Sv. Štefana, Šindelára, Štefánikova, Tematínska, Trenčianska, Urbánková, Úzka, Valová, Vršatecká, Žilinská
úsek 1

Úsek 2:
ZOZNAM ULÍC: Beethovenova, Bernolákova, Detská, Družby, Dudvážska, E.Suchoňa, Furdekova, Golfová, Hodžova, Hollého, Hviezdoslavova, Chalupkova, Jachtárska, Kajakárska, Kalinčiakova, K Lodenici, Kollárova, Kukoreliho, Kukučínova, Kuzmányho, Matuškova, Meštianska, Mierová, Moyzesova, Nábrežie I.Krasku, Nálepkova, Nám. 1. mája, Nám. Slobody, Nám. SNP, Nitrianska, Ovocná, Palárikova, Park Pasáž, Poštová, Potočná, Pribinova, Radlinského, Rastislavova, Rázusova, Rekreačná, Royova, Sady A. Kmeťa, Sládkovičova, Šafárikova, Školská, Štúrova, Teplická, Vajanského, Veslárska, Winterova, Záhradná

úsek 2

Reklama

Úsek 3:
ZOZNAM ULÍC: Agátová, A. Hlinku, Brigádnická, Cintorínska, Čkalovova, Detvianska, Dopravná, Družstevná, Dubová, Haluzického, Hospodárska, Hurbanova, Jánošíkova, Javorinská, Jesenského, Kláštorská, Kpt. V. Ábela, Lipová, Milana Antala, Mliekarenská, Mlynská, Mojmírova, Mudroňova, Na Lehote, Nová, N. Teslu, Obchodná, Orviská cesta, Orviský kút, Partizánska, Pod Náhonom, Priemyselná, Sadová, Staničná, Topoľová, Vodárenská, Vrbovská, Zavretý kút

úsek 3

Úsek 4:
ZOZNAM ULÍC: A. Dubčeka, Baltská, Brezová, Dlhá, Fínska, Gaštanová, Heinolská, Helsinská, Hlboká, Jarná, Javorová, Jazerná, Jozefská, Južná, Komenského, Konečná, Krížna, Kupeckého, Kúpeľná, Lúčna, Lužná, Malá, Nám. J. Kráľa, Nurmiho, Okružná, 8.Mája, Panenská, Prístavná, Ratnovská, Robotnícka, Ružová, Rybná, Sibírska, Sihotská, Skalná, Slnečná, Studená, Tichá, Valašská, Vážska, Veterná, Vysoká, Waltariho

úsek 4

-lt/Foto: archív-

Populárne články