Úvod Aktuality Požiar zachvátil reštauráciu na Červenej veži. Hasiči uchránili značný majetok

Požiar zachvátil reštauráciu na Červenej veži. Hasiči uchránili značný majetok

REKLAMA

Piešťanskí hasiči  zasahovali v stredu 20. marca v hoteli Panoráma a reštaurácii Koliba na Červenej veži v obci Banka.  Požiar zachvátil krb a strop objektu nodejs images.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Knebl
Chlapci na panvici

„Požiar bol ohlásený krátko pred 16.00 hod lg v10 다운로드. Príčinou vzniku požiaru bolo vznietenie drevenej medzistropnej konštrukcie nad krbom. Na mieste sa nachádzali zamestnanci reštaurácie, ktorí sa pokúšali požiar uhasiť hasiacimi prístrojmi Download the baseball game. Miestnosť na prízemí a reštaurácia na prvom poschodí bola silne zadymená,“ informoval Martin Krajčovič, vedúci oddelenia operačného riadenia a IZS Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave New Roll.

Podľa jeho slov k zadymeniu hotelovej časti objektu nedošlo. Hasiči požiar zlikvidovali za pomoci vysokotlakého prúdu vody. Rozobrali pri tom stropný obklad, nad ktorým sa požiar ďalej šíril a priestor odvetrali Download Diz Final Aworth. Pri udalosti nedošlo k zraneniu osôb. „Predbežná škoda bola vyčíslená na päť tisíc eur a hodnota uchráneného majetku na 120 000 eur,“ doplnil M your voice to show. Krajčovič.

-red- Zdroj a foto: KRHaZZ V Trnave

REKLAMA