Úvod Aktuality Požiar, evakuácia a 20 hospitalizovaných, Trnavčania zažili rušnú noc

Požiar, evakuácia a 20 hospitalizovaných, Trnavčania zažili rušnú noc

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obyvatelia bytového domu na ulici J. G. Tajovského v Trnave zažili dnes v noci poriadne krušné chvíle, jeden z bytov totiž zachvátili plamene 47m 2 다운로드. Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o požiar bytu na druhom poschodí. Požiarom bola zasiahnutá jedna izba, kde vyhorel celý interiér tif viewer. Dym z horiacich priestorov sa šíril cez poškodené okno a balkón do vonkajšej časti i na schodisko bytového domu. Následkom požiaru bola škoda na majetku predbežne vyčíslená na 25 000 eur Wilbis download. Pri udalosti bolo evakuovaných asi 40 obyvateľov domu, ktorým hasiči poskytli autobus. Približne 20 ľudí aj s deťmi bolo hospitalizovaných do nemocnice, nakoniec by nemalo ísť o vážne zranenia google apps for android 4.3.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania Mac Terminal. Udalosťou sa začala zaoberať okrem hasičov aj polícia, ktorá v týchto chvíľach vykonáva ohliadku miesta činu a začne vo veci trestné stíhanie pre prečin všeobecného ohrozenia z nedbanlivosti 으뜨거따시 스폰서 다운로드. Podľa predbežných informácií mal 48-ročný obyvateľ domu pravdepodobne manipulovať s otvoreným ohňom, sviečkou a potom mal zaspať. Z nedbanlivosti spôsobil požiar vo vlastnom byte na prvom poschodí a zadymenie spoločných priestorov haansoft pdf 드라이버 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru boli nasadené dva vysokotlaké prúdy a jeden C prúd 바람체 다운로드. Súčasne s likvidáciu požiaru prebiehala evakuácia osôb vyvádzaním po schodisku a pomocou výškovej techniky. Osoby po prehliadnutí zdravotníkmi boli zhromaždené v evakuačnom autobuse 아이폰 6 벨소리 다운로드. Zranené osoby boli odvezené na ďalšie ošetrenie do nemocnice a 4 osoby boli hospitalizované. Na mieste udalosti zasahovalo 23 príslušníkov hasičského a záchranného zboru z Trnavy a Serede s 10 kusmi hasičskej techniky Grape Valley.

-red/Zdroj a foto: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA