Úvod Aktuality Portál krajinskymost.sk mal krátky výpadok, záujem oň je veľký

Portál krajinskymost.sk mal krátky výpadok, záujem oň je veľký

REKLAMA
Skola Rakovice

Kolóny v centre Piešťan nedávno spôsobila nehoda na Krajinskom moste, ale aj opätovné frézovanie vozovky pod Červenou vežou. V tejto súvislosti vodiči stále často hľadajú informácie o dopravnej situácii v okolí jediného cestného premostenia Váhu v Piešťanoch na portáli krajinskymost.sk 오토캐드 2019 한글 다운로드.

Jednoduchá web stránka, ktorej návštevníci vidia aktuálnu dopravnú situáciu na Krajinskom moste, zaznamenala za uplynulých 30 dní 13 370 zobrazení 유심칩 다운로드. Priamy prenos z kamery snímajúce Krajinskú cestu je dostupný nonstop, viacerí si však tento týždeň všimli krátky výpadok.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

„Počas utorňajšieho dopoludnia (8 Murhowt. septembra) sme obdržali viacero otázok týkajúcich sa funkčnosti portálu krajinskymost.sk a nefunkčného kamerového streamu. Mrzí nás, že sme museli na nevyhnutnú dobu tento stream obmedziť, aktuálne je portál opäť plne funkčný,“ uvádza piešťanská IT firma Lombard, ktorá webstránku prevádzkuje: „Zároveň nás však veľmi teší, že slúži svojmu účelu a ľudia ho skutočne sledujú 안드로이드 아이스크림 샌드위치 다운로드. Dôvodom, prečo došlo k tomuto obmedzeniu, sú práce od popoludnia 7. septembra do poludňajších hodín 8. septembra, ktoré prebiehali na nasádzaní novej technológie hraničných routerov Web Square Excel. Do používaných technológií neustále investujeme, vďaka čomu stále zdokonaľujeme naše služby.“

V najbližších týždňoch a mesiacoch môžu dopravnú situáciu na Krajinskom moste krátkodobo obmedziť stavebné práce súvisiace s rekonštrukciou lávky. Neskôr to bude pripravovaná oprave cesty z obce Banka po horský priechod Havran.

Text: Martin Palkovič Foto: Erik Ďuriš

REKLAMA