Connect with us

Aktuality

Pomocný anjel organizuje zbierku šatstva

Published

on

Reklama
Reklama

Zapojte sa do zberu obnoseného a nepotrebného šatstva, ktorý organizuje Pomocný anjel n.o. v spolupráci s Mestom Piešťany v priestoroch Denného centra Svornosť, Vážska ulica 4, Piešťany v dňoch 18. až 19. marca v čase od 10:00 h do 18:00 h.

[singlepic id=41918 w=320 h=240 float=left]Veci je potrebné zabaliť do igelitivého vreca alebo iného vhodného obalu tak, aby nedošlo k znehodnoteniu pri prevoze. Zbiera sa: dámske, pánske, detské letné a zimné oblečenie, posteľné obliečky, uteráky, záclony, závesy, prestieradlá, metrový textil, deky, tkané koberce, periny, hlavnice.

Nezáleží na tom, či je to posledná móda alebo už majú veci možno i desiatky rokov. Veci môžu byť aj mierne znečistené, nie však úplne špinavé.

Organizátori prosia, aby darcovia posteľné prádlo, uteráky a utierky zabalili osobitne a označili. Nemali by nosiť hračky, obuv, domáce potreby, matrace, koberce (okrem tkaných) a veľmi znečistené veci.

Reklama

„Nepotrebným, obnoseným šatstvom a textíliami môžete pomôcť ľuďom, ktorí ho môžu potrebovať. V neposlednom rade takouto likvidáciou pre vás nepotrebného textilu šetríte aj životné prostredie,“ odkázali organizátori zbierky.

(msu)

Populárne články