Úvod Aktuality Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej z Častkoviec

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej z Častkoviec

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trenčianska polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po takmer 14 rokov nezvestnej Terézii Baniarovej z Častkoviec. 12-ročné dievča odišlo dňa 26 Malicious apk download. novembra 2003 na bicykli z domu kde bývala, aby v susednej obci Podolie nakŕmila mačky. Za využitia všetkých dostupných pátracích úkonov a opatrení sa doposiaľ polícii nezvestnú nepodarilo vypátrať 공튀기기 다운로드.

Popis osoby v čase nezvestnosti: Terezka mala v tej dobe zdanlivý vek 14 rokov, skutočný 12, vysoká asi 140 centimetrov, strednej postavy 슈퍼스타 bts 다운로드. Má modré oči a stredne dlhé hnedočierne vlasy. Zvláštnym znamením je, že dievčina mala v dôsledku úrazu na prostriedku čela viditeľnú jazvu kolmo na nos a mierne privreté pravé oko 한글이 야호 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158, alebo priamo na Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne na tel 7 of players. čísle 096120 2363. Pokiaľ máte záujem o bližšie informácie, obráťte sa na vyššie uvedené čísla.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne-

REKLAMA