Úvod Aktuality Polícia žiada o pomoc pri pátraní po mužovi z Trnavy a žene...

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po mužovi z Trnavy a žene z Bučian

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po dvoch hľadaných osobách. Po mužovi z Trnavy pátrajú policajti pre neplatenie výživného a po žene z Bučian pre podvod 애프터스쿨 뱅 다운로드.

Okresný Súd v Trnave vydal príkaz na zatknutie na 43 ročného Petra Beňa z Trnavy pre prečin zanedbania povinnej výživy 내부자들 오리지널 다운로드. Hľadaný muž sa v mieste trvalého bydliska dlhodobo nezdržiava a jeho pobyt ani zamestnanie nie je známe. Peter Beňo je štíhlej postavy, má hnedé oči a krátke tmavé oči 프렌즈 전시즌 다운로드.
Polícia pátra aj po 55 ročnej žene, Jane Belokostolskej z Bučian. Okresný súd v Bratislave vydal príkaz na jej zatknutie pre prečin podvodu Download avplayer. Hľadaná žena má trvalý pobyt v obci Bučany, kde sa dlhodobo nezdržiava. Podľa informácií, ktoré má polícia k dispozícii, by sa mala žena nachádzať v Egypte, kde sa vydala 패션시티 mr 다운로드. Jana Belokostolská je strednej postavy, má modré oči, krátke blond vlasy. S odstupom času sa fotografia nemusí stotožňovať s aktuálnou podobou 해피 메리 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158 Markdown Editor.

TS KR PZ Trnava

REKLAMA