Úvod Aktuality Polícia vyzýva seniorov k ostražitosti

Polícia vyzýva seniorov k ostražitosti

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vyšetrovateľ kriminálnej polície v Trnave obvinil 33-ročného Martina z Nového Tekova z okresu Levice z prečinu porušovania domovej slobody 세계명곡 다운로드. V piatok 30. októbra krátko po ôsmej hodine večer preskočil vyše dva metre vysokú kovovú bránu na oplotení rodinného domu v obci Križovany nad Dudváhom 나눔고딕 코딩 폰트 다운로드. Následne prešiel k uzamknutým dverám na dome a zaklopal. Keď mu 81-ročná majiteľka otvorila chytil ju za ramená a vtlačil dovnútra.

Vchodové dvere za sebou zamkol a kričal, aby ho žena zachránila, lebo po ňom strieľajú 안드로이드 스카이프 다운로드. Starenka, našťastie, zachovala duchaprítomnosť, zatelefonovala na políciu a tiež svojmu synovi, ktorý býva v susedstve. Syn prišiel okamžite a muža do príchodu polície zadržal 소드아트온라인 2기 다운로드. Majiteľke domu nebolo spôsobené žiadne zranenie a ani žiadna škoda. Po vznesení obvinenia z porušovania domovej slobody sudca rozhodol o väzobnom stíhaní obvineného, pričom polícia ho včera eskortovala do výkonu väzby hp smart. V zmysle zákona môže byť páchateľ potrestaný odňatím slobody na jeden až päť rokov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Polícia upozorňuje seniorov, aby sa najprv presvedčili, kto je za dverami a nevpúšťali do príbytkov cudzie osoby 손 the guest 다운로드. Môžu tak urobiť jednoduchým opýtaním „kto je tam“ a zariadiť sa podľa odpovede. Vhodné je mať na dverách nainštalovaný priezor. V prípade, ak sa domáha vpustenia do bytu neznámy človek, odporúčame nechať dvere zamknuté a zatelefonovať na políciu, ako to správne urobila aj pani z Križovian 더퍼시픽 다운로드. Správne bolo aj to, že zatelefonovala synovi, ktorý bol nablízku a mohol včas prísť a neznámeho muža zadržať.
V zmysle trestného poriadku osobnú slobodu osoby, ktorá bola pristihnutá pri trestnom čine alebo bezprostredne po ňom môže obmedziť ktokoľvek, ak je to potrebné na zistenie jej totožnosti, zabránenie úteku, zabezpečenie dôkazov alebo na zabránenie ďalšiemu páchaniu trestnej činnosti a následne ju odovzdať polícii,“ napísala v tlačovej správe Martina Kredatusová z Policajného zboru v Trnave

-lt/zdroj: Tlačová práva Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Trnave-

REKLAMA