Úvod Aktuality Polícia: Vážne nehody s chodcom a cyklistom, horiace auto i krádeže

Polícia: Vážne nehody s chodcom a cyklistom, horiace auto i krádeže

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia bola v utorok 14. novembra v podvečerných hodinách privolaná k vážnej dopravnej nehode medzi obcami Hoste a Abrahám. K nehode došlo približne o 17.30 hodine. 40-ročný vodič išiel na aute Hyundai I 30 od Hoste v okrese Galanta. Medzi obcami začal predbiehať vozidlo, keď si na poslednú chvíľu všimol v strednej časti vozovky neosvetleného cyklistu bez reflexných prvkov minecraft 무료 다운로드. V snahe vyhnúť sa stretu, strhol riadenie do priekopy. Cyklista zareagoval rovnakým manévrom a vzápätí došlo k ich zrážke. Po náraze narazilo auto do stromu a začalo horieť.

Účastníkom nehody bolo aj ďalšie vozidlo, Renault Clio, na ktoré cyklista dopadol Download Colman. Po náraze aj Renault Clio skončilo mimo cestu. Vodiči vyviazli bez zranenia a snažili sa pomôcť zranenému cyklistovi. Podľa prvotných informácií utrpel viaceré zranenia s dobou liečenia nad 6 týždňov. V nemocnici bola 58-ročnému mužovi z okresu Zvolen odobratá krv za účelom zistenia požitia alkoholu. Podľa výsledkov mal mať v krvi 1,8 promile alkoholu webcam viewer. Okolnosti a presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Polícia upozorňuje cyklistov, aby v žiadnom prípade nesadali na cesty vo večerných a nočných hodinách bez dostatočného osvetlenia a bez reflexných prvkov. Chodci aj cyklisti sú na cestách pre vodičov bez nich neviditeľní a doslova ide o život.

Polícia krátko po krádežiach zadržala dve osoby, ktoré sú podozrivé z okrádania predavačiek počas predajnej doby Download the baseball game. V oboch prípadoch si vystriehli moment a využili zaneprázdnenosť žien. V prvom prípade prišli do predajne v pondelok, 6. novembra s odevmi neďaleko Trojičného námestia v Trnave Z dámskej kabelky, ktorá bola voľne položená za predajným pultom, sa im nepozorovane podarilo vytiahnuť peňaženku. Okrem osobných vecí prišla majiteľka peňaženky aj o všetky osobné doklady a bankomatové karty, z ktorých sa im podarilo vybrať 650 eur.

Rovnakým spôsobom pripravili o peňaženku aj predavačku v neďalekom nákupnom centre Windows 7 calculator. Jeden mal predavačku „zabávať“ svojimi požiadavkami ohľadom výrobkov a druhý z dvojice zatiaľ vybral z kabelky peňaženku, v ktorej bolo 100 eur a ďalších 100 eur zobral tržbu. Polícia ešte v ten deň zadržala podozrivú dvojicu, 33-ročného muža a o dva roky mladšiu ženu. Oboch ich vyšetrovateľ obvinil a spracoval návrh na ich väzobné stíhanie Pansori download. Na základe rozhodnutia súdu boli obe osoby, ktoré boli už v minulosti trestané, eskortované policajnými hliadkami do výkonu väzby. V zmysle trestného zákona hrozí za uvedené konanie trest odňatia slobody na 1 až 5 rokov.

Polícia upozorňuje ľudí, aby si svoje osobné veci, kabelky nenechávali bez dozoru a na „očiach“ verejnosti. Nie je zriedkavosťou vidieť stále v nákupných vozíkoch odložené kabelky, v obchodoch pri skúšaní voľne položené peňaženky ani zle uzavreté osobné veci 온 디스크 무제한 다운로드. Ľahko dostupnou korisťou sú aj takzvané crossbody tašky. Návštevníkom nákupných centier odporúčame, aby si peniaze oddelili od dokladov. Krádežou peňaženky prichádzajú ľudia zväčša nielen o peniaze, ale aj o doklady, kľúče od auta, mobilné telefóny a iné cennosti. Najlepšia prevencia je preto opatrnosť.

Dopravní policajti boli v utorok 14 바이두 다운로드. novembra ráno privolaní k dopravnej nehode s chodcom. 49-ročný muž išiel s vozíkom po krajnici v smere od obce Buková na Trstín. 30-ročný vodič, ktorý išiel v opačnom smere na aute Audi A6 pravdepodobne kvôli oslneniu nevidel chodca, a došlo k zrážke. Ten utrpel vážne zranenia, s ktorými bol prevezený do nemocnice. Policajti alkohol u vodiča nezistili, na mieste mu zadržali vodičský preukaz sql server native client 10.0 다운로드. Okolnosti ako aj presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.

V súvislosti s nehodou žiadame prípadných svedkov, ktorí prechádzali uvedeným úsekom, aby svoje svedecké výpovede poskytli polícii. Zároveň apelujeme na vodičov, aby zvýšili opatrnosť najmä s ohľadom na poveternostné podmienky. Aj v takýchto prípadoch odporúčame znížiť rýchlosť jazdy tak, aby vodič dokázal včas a v dostatočnom predstihu zareagovať na vzniknutú situáciu Download Cumoney.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru-

REKLAMA