Úvod Aktuality Polícia pátra po podozrivej trojici

Polícia pátra po podozrivej trojici

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trnavskí policajti vyšetrujú prečin porušovania domovej slobody, ku ktorému došlo koncom októbra nad ránom asi o 04.40 hodine. Na Ulici Ferka Urbánka neznámy páchateľ prekonal vysoké oplotenie rodinného domu a spred vchodových dverí domu ukradol dva kvetináče s pelargóniami a rohožku 이혼서류 다운로드. Majiteľke tak spôsobil škodu vo výške najmenej 55 eur. Podozrivú trojicu páchateľov zachytila priemyselná kamera. Podozrivá mladá žena je vo veku asi 25 rokov, strednej postavy, má dlhé čierne vlasy s vystrihanými bokmi Windows Media Encoder. Štíhly vyšší muž je vo veku asi 40 rokov, má vysoké čelo a plešinku. Druhý muž bol oblečený v tmavej bunde s kapucňou a tmavých nohaviciach 모뉴먼트 밸리 다운로드.

foto 2c

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti uvedenej trojice Guardians of the Galaxy. V prípade, ak ste niekoho na kamerových záberoch spoznali, oznámte to polícii buď prostredníctvom linky 158 alebo priamo na kriminálnu políciu na číslo 0961 10 3305 (3642) Download the Conan Theatre Edition.

Vodič autobusu už nárazu do chodkyne nedokázal zabrániť

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ku ktorej došlo včera, 6 Internet Explorer 8 Hangul. 12. o 14.55 na Kollárovej ulici, neďaleko autobusovej stanice. 19 ročná dievčina z Kútov vošla na priechod pre chodcov. Pred vstupom na cestu si pravdepodobne nevšimla v tesnej blízkosti prichádzajúci autobus 시카리오 솔다도 다운로드. 29 ročný vodič autobusu stihol ešte ubrzdiť, no nárazu nezabránil. Po nehode spadla žena na cestu a podľa predbežnej lekárskej správy utrpela ľahké zranenia 김완선 다운로드. Okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

Povinnosti vodiča a aj chodcov sú v súvislosti s cestnou premávkou definované najmä s ohľadom na zvýšenú bezpečnosť music book. Chodcov žiadame, aby na priechody vstupovali až potom, ako sa presvedčia, že je to pre nich bezpečné.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA