Úvod Aktuality Polícia pátra po podozrivých z krádeže, v klenotníctve zmizli brilianty za 72...

Polícia pátra po podozrivých z krádeže, v klenotníctve zmizli brilianty za 72 620 eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia z Bratislavskej časti Staré Mesto pátra po podozrivých osobách v súvislosti s krádežou briliantových prsteňov v hodnote 72 620 eur 이지툰 다운로드. K ich odcudzeniu došlo ešte v piatok 1. júla a v súvislosti s krádežou sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osôb na priložených fotografiách. V prípade, že disponujete informáciami, ktoré by mohli prispieť zisteniu totožnosti osôb, kontaktujte políciu na čísle 158, alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení 한글과컴퓨터 사전 다운로드.

IMG_20160702_161551_972

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Podľa doterajších informácií neznámi páchatelia mali dnes, v čase krátko pred 14:00 hod odcudziť z priestorov predajne s luxusnými klenotmi na Dunajskej ulici v Bratislave 4 ks prsteňov z bieleho zlata s osadenými briliantmi. Krádežou prsteňov spôsobili neznámi páchatelia poškodenej spoločnosti škodu vo výške cca 72 620 eur Download Buzz Thorns. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci zločinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva,“ informuje portál patranie.sk toe-ik.

 

Popis osôb: dve osoby ženského pohlavia a štyri osoby mužského pohlavia

Osoba ženského pohlavia – osoba vo veku 30 – 40 rokov, blond vlasy, oblečené mala dlhé biele šaty,
Osoba ženského pohlavia – osoba vo veku 30 – 40 rokov, dlhé čierne vlasy, oblečené mala šaty svetlo – čiernej farby po kolená a cez ruku mala prevesenú kabelku svetlej farby,
Osoba mužského pohlavia – 40 – 50 rokov, oblečenú mal karovanú košeľu s dlhým rukávom, modré rifle,
Osoba mužského pohlavia – 40 – 50 rokov s okuliarmi, oblečenú mal svetlú košeľu s krátkym rukávom,
Osoba mužského pohlavia – 40 – 50 rokov, oblečenú mal zelenú košeľu s dlhým rukávom,
Osoba mužského pohlavia – 35 – 45 rokov, oblečené mal modré pólo tričko, biele šortky, svetlé tenisky a cez telo mal prevesenú tašku čiernej farby good day.

-lt/Zdroj a foto: patranie.sk-

REKLAMA