Úvod Aktuality Aktualizované – Polícia pátra po totožnosti podozrivého muža, mal vykonať hrozný skutok

Aktualizované – Polícia pátra po totožnosti podozrivého muža, mal vykonať hrozný skutok

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

„Polícia vďaka medializovaným informáciám vypátrala muža, ktorý sa včera nachádzal pri rieke Váh v Hlohovci. Prešetrenim sme zistili, že k žiadnemu protiprávnemu konaniu nedošlo voice recording. Toto sme preverili aj prostredníctvom ďalšej osoby, ktorá v tom čase bola s ním. Polícia na základe týchto skutočností pátranie v Hlohovci ukončila 엔드노트 무료 다운로드. Ďakujeme všetkým za spoluprácu,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Pôvodná správa – „Na základe oznámenia, ktoré polícia prijala včera 23 Download 1q84. marca vo večerných hodinách, vykonávajú príslušníci pátraciu akciu v Hlohovci, časti Peter. Skupina mladých ľudí sa prihlásila na Obvodnom oddelení PZ v Hlohovci a oznámila, že na železničnú stanicu viezli muža, ktorý tvrdil, že vykonal nejaký hrozný skutok Godfather 2. Oznamovatelia sa predtým pohybovali v blízkosti Váhu a počuli odtiaľ krik pripomínajúci detský plač a zvuk, akoby niečo padlo do vody. Na základe toho sa rozhodli udalosť nahlásiť na políciu 아이패드 오픈로드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Polícia hneď po oznámení zahájila pátranie po vodnom toku a brehoch rieky Váh v katastrálnom území mesta Hlohovec. Ráno polícia v pátraní pokračovala aj za súčinnosti vrtuľníka MV SR a iných záchranných zložiek video on how to use fire extinguishers.

Polícia pracuje s informáciou, že muž, ktorého oznamovatelia viezli, mal mať viac ako 40 rokov, mal šedivé vlasy, na tvári bol oholený 너의 이름은 더빙 다운로드. Oblečené mal modré rifle, čierne tričko s bielym nápisom LED ZEPPELIN a čiernu koženú bundu. Muž s takýmto popisom bol videný včera (23.3.) o 14.42 h, ako nastupuje na vlak z Leopoldova do Hlohovca a je v spoločnosti dievčatka vo veku asi 8 rokov, ktoré malo mať na sebe ružovú čiapku 정령왕 엘퀴네스 다운로드.

Doteraz nebola na políciu nahlásená nezvestnosť súvisiaca s touto udalosťou. Polícia sa preto obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri zistení totožnosti muža s dieťaťom, prípadne, svedkov, ktorí by mohli akýmkoľvek spôsobom napomôcť pri objasnení týchto udalostí, aby sa prihlásili na polícii prostredníctvom linky 158.“

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave; foto: vv-

REKLAMA