Úvod Aktuality Polícia pátra po kamióne – vytlačil autobus z cesty a ušiel

Polícia pátra po kamióne – vytlačil autobus z cesty a ušiel

REKLAMA
Esesko

Policajti pátrajú po kamionistovi, ktorý v stredu popoludní vytlačil v zákrute na Banke z cesty linkový autobus a z miesta nehody ušiel Parasitic Water Part 1. Podľa posledných informácií vodič kamiónu pravdepodobne dostal šmyk. Autobus skončil v poli a ako tvrdí jeden zo svedkov, len vďaka duchaprítomnosti jeho šoféra sa neprevrátil a nikto sa vážnejšie nezranil helix jump 다운로드.

„Polícia bola v stredu poobede privolaná k dopravnej nehode linkového autobusu, ktorý prevážal cestujúcich na trase Nová Lehota a Piešťany,“ uvádza krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová War frame download. „V obci Banka pri prejazde ostrou zákrutou dostal vodič kamiónu pravdepodobne šmyk a autobus vytlačil mimo cestu.“ Pri nehode sa nik vážnejšie nezranil Encloud. Políciu zavolal vodič autobusu. Kamionista na ich príchod nečakal, a tak policajti teraz po ňom pátrajú.  „Presné okolnosti nehody polícia naďalej zisťuje image url. Vodič kamiónu je zároveň podozrivý aj z toho, že si nesplnil povinnosti, ktoré mu ukladá zákon pri dopravnej nehode.“

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Informácie z „prvej ruky“ nám poslal aj jeden z čitateľov, ktorého manželka bola priamou účastníčkou nehody 고전게임 슬램덩크 다운로드. „Manželka v autobuse bola. Kamión zadným návesom do autobusu narazil v jeho jazdnej dráhe, a iba vďaka bravúrnej reakcii vodiča sa autobus neprevrátil,“ píše 마왕의 사역마 다운로드. Ďalej vyjadruje sklamanie z toho, že nikto z prizerajúcich, ani ďalší vodiči nezastavili, aby ľuďom v autobuse pomohli. „Obyvatelia náprotivných domov sa iba prizerali a desať minút po nehode nezastavilo žiadne z okoloidúcich áut.“ Podľa čitateľa, hoci policajti o utekajúcom kamióne vedeli okamžite a dostali hneď aj zoznam svedkov, deň po nehode ich ešte nekontaktovali 47m 2 다운로드.

Na mieste zasahovali aj piešťanskí hasiči. „Dňa 05. augusta 2015 približne o 18.00 hod. bola ohlásená dopravná nehoda autobusu na ceste č tif viewer. II/507 pri obci Banka v smere na obec Moravany nad Váhom (okres Piešťany). Autobus s 13 cestujúcimi sa nachádzal mimo vozovky na priľahlom poli Wilbis download. Vozidlo bolo hasičmi skontrolované, bolo bez viditeľných mechanických poškodení a bez úniku prevádzkových kvapalín. Na vozidle hasiči vykonali protipožiarne opatrenia,“ uvádza sa v stanovisku krajského hovorcu Hasičského a záchranného zboru Tomáša Bílika. Pri nehode utrpeli dvaja cestujúci zranenia, ktoré im  mieste ošetrili záchranári.

Článok o nehode, ktorý sme zverejnili v stredu večer, vyvolal veľa emotívnych reakcií čitateľov aj na FB stránke PNiek. Podľa niektorých ide nielen o nebezpečnú zákrutu, ale často na tomto úseku kamionisti nedodržiavajú rýchlosť.

Podľa informácií , ktoré priniesol Piešťanský denník v prípade stredajšej nehody išlo kamión značky MANN s prívesom, zelenej farby.

-red-, foto: Katarína Menyhadt, ilustr. foto: archív PNky

Čítajte tiež: Na nebezpečnej zákrute na konci Banky havaroval autobus a skončil v poli

REKLAMA