Úvod Aktuality Polícia pátra po dvojici mužov, o pomoc žiada občanov

Polícia pátra po dvojici mužov, o pomoc žiada občanov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave pátra po dvojici mužov, ktorých pobyt je príslušníkom polície v súčasnosti neznámy Download the business registration card. Kým prvý z nich Ivan Kollarovič nenastúpil do výkonu trestu, Zdenko Kocian sa vyhýba trestnému stíhaniu. Ak ste hľadané osoby spoznali a viete o mieste ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158 시사기획 창 다운로드.

Okresný Súd v Galante vydal príkaz na dodanie osoby do výkonu trestu odňatia slobody na 42-ročného Ivana Kollaroviča z Trnavy pps. Hľadaný muž nenastúpil do výkonu trestu a je podozrenie, že sa skrýva, aby sa tak vyhol trestu. Popis k osobe ani k oblečeniu nie je známy.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Polícia pátra aj po 45-ročnom mužovi, Zdenkovi Kocianovi z Trnavy 아틀란 맵 다운로드. Okresný súd v Trnave vydal príkaz na jeho zatknutie. Obvinenému nie je možno doručiť zásielku na adrese trvalého pobytu, a je podozrenie, že sa vyhýba trestnému stíhaniu Mac vlc. Hľadaný muž má trvalý pobyt v meste Trnava, na sídlisku Linčianska, kde sa dlhodobo nezdržiava.

-inf/Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA