Úvod Aktuality Polícia hľadá neznámeho podpaľača

Polícia hľadá neznámeho podpaľača

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia v Trnave rieši za posledné obdobie viacero prípadov poškodzovania cudzej veci, pri ktorých neznámy páchateľ podpálil smetné nádoby 주토피아 한글자막 다운로드. K takémuto konaniu došlo aj v noci zo štvrtka na piatok 16. decembra, kedy bol založený požiar na Saleziánskej ulici. Neznámy páchateľ založil krátko pred polnocou požiar v plastovej zbernej nádobe, a od nej sa následne poškodila aj nádoba stojaca vedľa Vegas Pro 14. O niekoľko minút zhoreli smetné nádoby aj na vyhradených stojiskách priľahlých ulíc, Spojnej a Poštovej. Neskôr v ten deň zapálil neznámy páchateľ odpadovú nádobu aj na Špačinskej ulici Make it right.

DSC_0007

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Polícia v rámci Trnavy zaznamenala niekoľko desiatok takto podpálených smetných nádob v rôznych častiach mesta a obracia sa so žiadosťou o pomoc aj na občanov Summer Wars download. K tomuto konaniu dochádza v nočnej dobe a existuje riziko, že od horiacej smetnej nádoby sa môže chytiť aj napríklad blízko stojace auto. Často požiar založený v jednej nádobe poškodí aj tie vedľa stojace, čím sa zvyšuje škoda na majetku Download Android ndk.

Polícia žiada občanov, ktorí by si všimli pohyb podozrivých či cudzích osôb v blízkosti smetných nádob alebo manipuláciu s otvoreným ohňom, aby to oznámili na políciu prostredníctvom linky 158 피날레 2016 다운로드. Polícia na miesto vyšle hliadku, ktorá môže osoby skontrolovať, resp. zabrániť prípadnému ďalšiemu protiprávnemu konaniu. Občianska všímavosť môže v tomto prípade zohrať zásadnú úlohu, preto vyzývame občanov, aby neváhali kontaktovať políciu a pomohli tak pri vypátraní páchateľa Download dj max.

DSC_0003

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA