Úvod Aktuality Polícia pátra po mužovi podozrivom z lúpeže, prepadol 87-ročnú starenku

Polícia pátra po mužovi podozrivom z lúpeže, prepadol 87-ročnú starenku

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Polícia pátra po mužovi, ktorý je podozrivý zo zločinu lúpeže v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody. K lúpežnému prepadnutiu staršej pani došlo v nedeľu 8 윈도우 10 bitlocker 다운로드. januára v nočných hodinách. Páchateľ preskočil oplotenie rodinného domu v Trnave a vzápätí rozbil okno, ktorým vošiel dnu. Domácu pani fyzicky napadol a počas útoku žiadal od nej peniaze 아이폰 멜론 음악 다운로드. V strachu o svoj život mu žena ukázala miesto, kde si ukrývala peniaze, okrem ktorých jej ukradol štyri zlaté prstene a retiazku. 87-ročnej Trnavčanke spôsobil viaceré zranenia, pre ktoré musela byť hospitalizovaná v nemocnici 콜 오브 듀티 4 다운로드. Odcudzením zlatých šperkov a peňazí jej spôsobil škodu za viac ako 5000 eur. V zmysle zákona hrozí za skutky trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov 지오디 다운로드.

Policajní operatívci na objasnení zločinu lúpežného prepadnutia intenzívne pracujú. V súvislosti s prípadom je podozrivý 38-ročný Pavol Bihari z Trnavy, ktorý bol už v minulosti viackrát súdne trestaný oz report. Okrem iného má aj súdom uložený zákaz pobytu v Bratislave. Podľa informácií, ktoré polícia získala, muž sa v poslednom čase zdržiava v Bratislave, ale aj v Trnave a na presun používa zväčša vlakové spojenia a taxíky body has returned. Za účelom jeho zadržania bolo po mužovi vyhlásené pátranie.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Polícia v súvislosti s týmto prípadom upozorňuje najmä starších ľudí, aby boli obozretní a nevpúšťali cudzích ľudí do svojich príbytkov Eclipse sts. Pri spozorovaní muža, ale aj pri iných podozrivých osobách je vhodné ihneď kontaktovať políciu na čísle 158.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA